Off_01

Na těchto stránkách můžete inzerovat volná místa pro psychology nebo svůj zájem o práci psychologa.

Po zaslání inzerátu na adresu hts@testcentrum.cz jej umístíme na těchto stránkách.

Délka jednoho inzerátu je omezena na 600 znaků (včetně mezer) a inzerát bude zveřejněn nejdéle jeden rok.

Volná místa Práci hledají

Speciálně pedagogické centrum pro TP JÚ a MŠ a ZŠ a SŠ Praha přijme psychologa
Pracovní úvazek v rozsahu 0,75 – 1,0 s nástupem od srpna 2017.
Požadavky: ukončené magisterské studium jednooborové psychologie, znalost diagnostických nástrojů, orientaci v platné legislativě, schopnost samostatné práce i spolupráce v týmu, spolehlivost, zodpovědnost. Zkušenost s prací s klienty s postižením výhodou.
Nabízíme: platové ohodnocení dle platných předpisů, práci v příjemném prostředí, 8 týdnů dovolené, benefity (příspěvky FKSP apod.).
CV spolu s motivačním dopisem posílejte, prosím, do 31. 5. 2017 na v.reichlova@jus.cz .

(inzerát vložen 22. 04. 17)

Dobrý den, dokončuji studium psychologie na FFUK a hledám místo, kde bych mohla pokračovat v získávání klinických zkušeností a v rámci kterého bych se mohla zařadit do předatestační přípravy. Mám pestrou praxi (skupinová psychoterapie neurotiků i psychotiků, praxe v Horní Palatě, Ondřejově, PCA centru, více v CV). Jsem ve 2. roce akreditovaného psychoterapeutického výcviku v psychoanalytické skupinové terapii a v polovině celkového teoretického vzdělávání. Jsem časově flexibilní a miluju svou práci.Budu ráda za jakoukoli nabídku zaslanou na email PKortusova@gmail.com. Děkuji.Kortusová Pavlína

(inzerát vložen 23. 01. 17)

Nabízíme pozici řešitele výzkumného projektu „Diferenciální diagnostika ADHD a DCD u dětí založená na neuropsychologické analýze zpracování informace“, v rámci doktorského studia na FTK Univerzity Palackého v Olomouci (od září 2017, zájemci se mohou přihlásit do 3.5.2017). Vhodné pro absolventy psychologických, zdravotních nebo tělovýchovných oborů.
Bližší informace: rudolf.psotta@upol.cz

(inzerát vložen 22. 04. 17)

Hledám místo pro psychologa ve zdravotnictví, nejlépe na částečný úvazek v ordinaci klin. psychologa. Mám KBT výcvik zkušenosti s individ. i skupinovou terapií, poradenstvím i diagnostikou. Ústecký kraj, Praha tel 603195057

(inzerát vložen 16. 12. 16)

Nabízíme pronájem zařízené místnosti pro poradenství.
Místnost je aktuálně využívána na psychologické poradenství nebo terapii a je vhodná i pro jiná poradenství. Jedná se o sdílení prostor s ostatními poradci a terapeuty. Cena jza 1 hodinu využití místnost je 100 Kč.
Cena pronájmu je zvýhodněna díky našim sponzorům a podpoře Komunikujeme o.p.s., která zastřešuje projekt 3pohyby.
Výhody:
- cena
- flexibilita
- dobrá dopravní dostupnost (3 minuty od metra I.P. Pavlova)
Domluvení si prohlídky a osobního setkání na tel.: +420 777 263 731
nebo e-mail: komunikujeme@komunikujeme.eu
http://www.3pohyby.cz/produkt/301-pronajem_terapeuticke_mistnosti

(inzerát vložen 19. 04. 17)

Hledám místo psychologa ve zdravotnictví nebo školství v Praze. Mám praxi v obou oblastech, možno i na zkrácený úvazek.
Kontakt: meritum@centrum.cz

(inzerát vložen 06. 12. 16)

SPC při FMŠ se speciální péčí Arabská Praha 6, nabízí volné místo pro speciálního pedagoga.
Požadujeme: ukončené VŠ magisterské studium, praxi (ideálně 2 roky), zkušenosti s dětmi se zdravotním postižením (PAS, MR, vývojovou dysfázií…) především mladšího věku.
Nabízíme: zkrácený úvazek jako zástup za MD, týmovou spolupráci, 8 týdnů dovolené, prostor pro další vzdělávání, plat dle tarifních tabulek. Nástup možný ihned.
Strukturované CV včetně motivačního dopisu posílejte na spc@skolka.org .

(inzerát vložen 13. 04. 17)

Dobrý den,
jsem absolventkou jednooborové magisterské psychologie na Univerzitě Palackého v Olomouci. Momentálně se zajímám o možnosti práce psychologa ve zdravotnictví (celý i částečný úvazek) v MS kraji. Mám absolvován kurz kompletní krizové intervence a specializační kurz psycholog ve zdravotnictví. Aktuálně jsem frekventantkou gestalt psychoterapeutického výcviku Institutu Dialog. Zkušenosti mám zejména z oblasti poradenství a terapie- individuální i skupinové. Mám zájem o zařazení do předatestační přípravy. Budu velmi ráda za jakoukoliv zprávu či nabídku na mail Bloksova.darina@seznam.cz . Děkuji, Darina Blokšová.

(inzerát vložen 29. 11. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně-pedagogické centrum Královéhradeckého kraje, pracoviště PPP Náchod přijme psychologa.
Požadavky:
-magisterské studium – jednooborová psychologie
-schopnost týmové a samostatné práce
-zájem o další profesní vzdělávání
V případě zájmu či potřeby získat bližší informace nás kontaktujte na níže uvedené adrese:
h.plachtova@pppnachod.cz

(inzerát vložen 13. 04. 17)

Koupím ambulanci klinické psychologie v Praze.
Předchozí spolupráce možná. Rychlé a seriózní jednání. Prosím volat na tel.: 603 838 584.

(inzerát vložen 09. 10. 16)

Největší soukromý poskytovatel zdravotní péče ve střední Evropě – hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici PSYCHOLOG
Požadujeme:
• ukončené magisterské vzdělání v oboru psychologie
• předchozí psychologickou praxi
• náplň práce: psychologická diagnostika, poradenství a intervence
Práce vhodná pro externistu, pracovní úvazek na DPP. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu: klara.pavlisova@agel.cz

(inzerát vložen 10. 04. 17)

Odkoupím klinicko-psychologickou praxi s navázanými smlouvami se zdravotními pojišťovnami ve zlínském, olomouckém, či jihomoravském kraji. Jsem klinická psycholožka s funkční specializací v systematické psychoterapii, bohatou, 13letou diagnostickou a terapeutickou praxí a zkušenostmi jak z lůžkových zařízení tak z ambulance. Poskytuji kvalitní a erudovanou klinicko-psychologickou diagnostiku a psychoterapii dle principů psychoanalytické psychoterapie. Plánuji vybudování ambulantní psychoterapeutické skupiny v duchu praxe skupinové analýzy.
Korektní jednání, zodpovědné a důstojné navázání na dosavadní provoz ambulance. Dle domluvy možná i předchozí spolupráce.
Kontakt: good.enough.psychotherapist@gmail.com

(inzerát vložen 05. 09. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 7 a 8 – hledá zájemce o pozici PSYCHOLOG
od 1. 9. 2017 s úvazkem 0,4, tj. 16 hodin týdně.
Požadujeme:
• ukončené magisterské vzdělání v oboru psychologie
• předchozí psychologickou praxi ve škole, či v poradně
• schopnost týmové i samostatné práce
• náplň práce: psychologická a pedagogická diagnostika, poradenství a intervence
• odměna dle platových tabulek pro pedagogické pracovníky
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis do 31. 5. 2017 prostřednictvím emailu na adresu: Mezera@PPPPraha7a8.cz

(inzerát vložen 06. 04. 17)

Dobrý dne, jsem dětská psycholožka, praxe 3 roky (soukromá klinika a zdravotnické zařízení se zaměřením na dětskou obezitu) – diagnostika, terapie individuální a skupinová, rodinná tp. Motivační a seberozvojové programy. Relaxační a imaginativní techniky. Jsem psycholog ve zdravotnictví. Perfektní znalost angličtiny. Hledám práci na 3-4 dny v týdnu v Praze. CV ráda zašlu. kamilahorska@gmail.com, 724 305 898

(inzerát vložen 29. 08. 16)

SPC při Obchodní akademii, odborné škole a praktické škole, Janské Lázně, přijme psychologa/psycholožku na úvazek 0,5 – 1,0. Termín nástupu dle dohody.
Bližší informace na tel. 499 862 101.
Životopisy možno zaslat na e-mail: maresova@oajl.cz.

(inzerát vložen 06. 04. 17)

Som absolventka Psychológie (Mgr. na FSS, MU, Brno) a Tanečno-pohybovej terapie (Mgr. Univerzita Umení CODARTS, Rotterdam, Holandsko) so psychologicko-terapeutickou praxou s dospelými a deťmi, ktorí prežili silnú traumu (domáceho násilia), s dospelými ľuďmi s autizmom a s ľuďmi s osobnostnou problematikou, popri psychoterapii tiež podpora sebapoznania a osobnostného rastu (robertastepankova.com/sebapoznanie-a-psychoterapia). Hľadám prácu na 0,5 úväzok alebo spoluprácu ako živnostníčka v Brne a okolí. Vopred vďaka za kontakt. robi.stepankova@gmail.com, +421908769096.

(inzerát vložen 08. 08. 16)

VÝHODNÁ NABÍDKA (nejen) pro začínající psychology!
Nabízíme možnost využití prostor zavedené psychologické praxe v Praze na Vinohradech formou barteru, tedy výměnou za spolupráci na marketingových a PR aktivitách (např. založení a vedení fcb účtu a pod.). Písemné nabídky s krátkým motivačním dopisem a stručným popisem pracovních zkušeností prosím posílejte na info@psychosomaticka-ordinace.cz

(inzerát vložen 06. 04. 17)

Absolvent Mgr. oboru Psychoterapie na katedře psychologie FSS v Brně, 5 letý sebezkušenostní výcvik, výcvik TKI, 8 let praxe individuální i skupinové terapeutické práci v oblasti závislostí ve zdravotnictví, 3 roky praxe v krizovém centru. Hledám psychoterapeutické uplatnění, ideálně na plný úvazek v Praze. Za případné nabídky na chromcak.jiri@seznam.cz děkuji, CV zašlu.

(inzerát vložen 29. 07. 16)

Nabízíme k pronájmu volné dny (možno i víkendy) v psychologické praxi v Praze na Vinohradech. Prostory jsou zařízené, nově po rekonstrukci, 42 m2, včetně čekárny a zázemí. Vhodné pro individuální, párovou, rodinnou terapii, koučink, mediaci i práci s menšími skupinami. Výborná dostupnost. Cena 1000,- Kč/den, v případě většího počtu dní cena dohodou. Info na tel. 607 053 004.

(inzerát vložen 04. 04. 17)

Absolvent jednooborové psychologie hledá práci psychologa ve zdravotnictví na zkrácený úvazek.
Mám absolvovaný kurz psychologa ve zdravotnictví, kurz krizové intervence, kurz v relaxačních a imaginačních technikách.
V září nastupuji do 5 letého sebezkušenostního výcviku akreditovaného pro zdravotnictví a na doktorské studium.
Mám praxi především v oblasti diagnostiky kognitivních funkcí u dospělých osob.
Mám zájem o zařazení do předatestační přípravy.
Za případné nabídky děkuji. Telefon:776075912 email:nezvestny@seznam.cz

(inzerát vložen 17. 07. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna SK pracoviště Mladá Boleslav vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici speciální pedagog, případně možná kombinace speciální pedagog a psycholog na plný úvazek – zástup za MD. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru Speciální pedagogika, Speciální pedagogika/Psychologie. Platové ohodnocení dle platových tarifů pedagogických pracovníků s vysokoškolským vzděláním /od 11. platové třídy, bonus stravenky, 40 dnů dovolené a 12 dnů studijního volna/. Nástup možný od 1. 9 2017. Místo výkonu Mladá Boleslav.
Strukturovaný životopis zasílejte na mail: presova@pppsk.cz

(inzerát vložen 04. 04. 17)

Dobrý den, měla bych zájem o práci psychologa na celý nebo zkrácený úvazek. Mám tříletou praxi v adiktologii – individuální i skupinová práce, dále v poradenství a psychodiagnostice, mám zkušenosti v práci s lidmi v tíživé životní situaci. Jsem studentkou posledního ročníku doktorského studia, aktuálně se nacházím v druhé polovině sebezkuš.výcviku, mám kurz psychologa ve zdrav., krizové intervence a další odborné kurzy a semináře. Oblast působení – Jihomoravský kraj. Za projevené nabídky předem děkuji. email: propsych@seznam.cz

(inzerát vložen 29. 06. 16)

Nabízím pronájem zařízené terapeutické místnosti + kuchyňka a soc. zařízení v perfektně udržovaném domě 200m od stanice metra I.P. Pavlova. Cena nájmu 650 KČ za jeden den, nebo je nyní volný pátek odpoledne od 12 hod. za 400Kč
Kontakt: marcelasupikova@seznam.cz , tel. 603195057

(inzerát vložen 27. 03. 17)

Hledám místo psychologa na zkrácený úvazek v okrese Ostrava, Karviná. Mám 20 let praxe jako psycholog v PPP a na ZŠ. Psychoterapeutický výcvik, znalost diagnostických metod, lektorské zkušenosti. Kontakt vodasama@seznam.cz .

(inzerát vložen 29. 06. 16)

Nabízíme místo psychologa bezpečnostního sboru (Celní správa ČR, Praha). Nabízená pracovní pozice je zaměřená převážně na praktickou diagnostiku, ale uvítáme i zájem o vývoj diagnostiky a další oblasti (péče o zaměstnance, poradenství, psychologická asistence při výkonu činností, vzdělávání atd.). Více informací: https://www.celnisprava.cz/cz/kariera/Stranky/Voln%C3%A1-pracovn%C3%AD-m%C3%ADsta.aspx.

(inzerát vložen 22. 03. 17)

Jako psycholožka s praxí ve školní psychologii, dopravní psychologii a psychologii práce a řízení hledám práci na plný úvazek v okolí Třebíče, Jihlavy případně i Brna a blízkého okolí. Pobytem v Třebíči. Kontakt: katush001.urbankova@gmail.com, 723060920. Mgr. Kateřina Urbánková

(inzerát vložen 14. 06. 16)

Psychiatrická nemocnice v Dobřanech nabízí místo psychologa na plný úvazek.
Nemocnice má akreditace pro výuku v klinické i dětské klinické psychologii, veškeré povinnosti vyplývající z předatestační přípravy lze splnit interně, podporuje vzdělávání psychologů.
V případě zájmu zasílejte email se svým životopisem a motivačním dopisem na hana.navratilova@pld.cz . Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo poskytneme přímo na pracovním pohovoru.
PhDr. Karolína Malá; Mgr. Hana Navrátilová

(inzerát vložen 22. 03. 17)

Touto cestou chcem osloviť potencionálneho zamestnanca na pozíciu psycholog v zdravotníctve, ktorý by prijal absolventku 1 odb.psychológie, so započatým kurzom psychológa v zdravotníctve a kurzom Rorschachovej metódy a s cieľom nastúpiť do atestačnej prípravy a psychot.výcviku. Praha a okolie. kontakt: dasa.les@centrum.sk 607014604 Ďakujem

(inzerát vložen 02. 06. 16)

Psychiatrická nemocnice v Dobřanech nabízí místo psychologa na plný úvazek.
Nemocnice má akreditace pro výuku v klinické i dětské klinické psychologii, veškeré povinnosti vyplývající z předatestační přípravy lze splnit interně, podporuje vzdělávání psychologů.
V případě zájmu zasílejte email se svým životopisem a motivačním dopisem na hana.navratilova@pld.cz . Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo poskytneme přímo na pracovním pohovoru.
PhDr. Karolína Malá; Mgr. Hana Navrátilová

(inzerát vložen 22. 03. 17)

Pronájem ordinace klinické psychologie a terapeutické místnosti – Praha 7
Nabízíme pronájem zařízené ordinace klinické psychologie s možností využití také dětské herny. Plně vybaveno, veškeré zázemí, velmi hezké prostory v centru Prahy, kousek od Strossmayerova nám.
Cena pronájmu je 200 Kč/hod. Při větším využítí cena dohodou.
info@inpsychologie.cz, tel 702 017 269

(inzerát vložen 19. 03. 17)

PPP a SPC Vysočina, pracoviště Pelhřimov přijme pracovníky na pozici psycholog a speciální pedagog.Požadované vzdělání: Ukončené studium v akreditovaném magisterském studijním programu psycholog a speciální pedagog. Nástup ihned.V případě zájmu volejte na tel.č. 565323621, příp. pište na pedag-poradna@pel.cz

(inzerát vložen 14. 03. 17)

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 7 a 8 – hledá zájemce o pozici SPECIÁLNÍHO PEDAGOGA od 1. 9. 2017
Požadujeme:
• ukončené magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika nebo psychologie a speciální pedagogika
• předchozí speciálně pedagogickou praxi ve škole, či v poradně
• zájem o práci s dětmi a žáky se SVP
• schopnost týmové i samostatné práce
• náplň práce: speciálně pedagogická a pedagogická diagnostika a reedukace u SVP dětí a žáků
• odměna dle platových tabulek pro pedagogické pracovníky
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis do 31. 5. 2017 prostřednictvím emailu na adresu: Mezera@PPPPraha7a8.cz

(inzerát vložen 14. 03. 17)

Do ambulance klinické psychologie a psychoterapie v Mladé Boleslavi příjmu klinického psychologa/psycholožku nebo psychologa/psycholožku ve zdravotnictví. Výše úvazku a termín nástupu dle domluvy. Nabízím různorodou psychoterapeutickou a diagnostickou práci s dětmi, dospívajícími a dospělými, dále nadstandardní finanční ohodnocení dle výše úvazku a dosaženého vzdělání a praxe, flexibilní pracovní dobu, podporu vzdělávání, supervizi. Kontakt: jana.pichova.psycholog@gmail.com

(inzerát vložen 10. 03. 17)

Základní škola Kolín II., Bezručova 980 hledá od 1.9. 17 kvalifikovaného školního psychologa/žku v rámci projektu Šablony pro ZŠ. V případě zájmu kontaktujte paní Kochovou tel: 321724567. Informace o škole získáte na stránkách www.1zskolin.cz.

(inzerát vložen 09. 03. 17)

Centrum J. J. Pestalozziho přijme do Krizového centra Chrudim psychologa na plný úvazek. Náplň: práce s lidmi v akutní krizi; krizová intervence; diagnostika a terapie dětí i dospělých; řešení vztahových a výchovných problémů; práce s depresí, úzkostmi, poruchami chování, s dětmi týranými, zanedbávanými a zneužívanými; Žádané: práce se specifiky cílové skupiny od batolat po seniory; znalost diagnostických metod: testy osobnosti, školských dovedností, rodinných interakcí, projektivní metody; diferenciální diagnostiku a psychoterapeutické dovednosti; kontakt: pestalozzi@pestalozzi.cz, tel.: 602 405 484.

(inzerát vložen 02. 03. 17)

Pro soukromou ambulanci v Praze hledám atestovaného klinického psychologa s funkční specializací v psychoterapii NEBO se zvláštní odbornou způsobilostí v systematické psychoterapii získanou absolvováním certifikovaného kurzu ČPS. Výše úvazku, náplň činnosti a odměna dohodou. klinicka.ambulance@gmail.com

(inzerát vložen 01. 03. 17)

Pronájem terapeutické místnosti
Nabízíme pronájem zařízené místnosti pro poradenství 100Kč/hodina.
Místnost je aktuálně využívána na psychologické poradenství nebo terapii a je vhodná i pro jiná poradenství. Jedná se o sdílení prostor s ostatními poradci a terapeuty. Uvedená cena je za 1 hodinu využití místnosti.
Cena pronájmu je zvýhodněna díky našim sponzorům a podpoře Komunikujeme o.p.s., která zastřešuje projekt 3pohyby.
Výhody:
- cena
- flexibilita
- dobrá dopravní dostupnost (3 minuty od metra I.P. Pavlova)
Domluvení si prohlídky a osobního setkání na tel.: +420 778 008 840
nebo e-mail: 3pohyby@komunikujeme.eu

(inzerát vložen 27. 02. 17)

Prodám SRO se zavedenou ordinaci klinické psychologie v Praze. Smlouvy se všemi pojišťovnami. Ordinace je v nepřetržitém provozu 20 let. Součástí prodeje je kompletní vybavení ordinace a doména. Cena dohodou.
mail: prodej.psychologicke.ordinace@centrum.cz

(inzerát vložen 26. 02. 17)

Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, pracoviště Praha 9 – Střížkov, nabízí pracovní pozici „Hlavní metodik – Psycholog“ v ESF projektu KIPR. Více informací o projektu: http://www.nuv.cz/projekty/kipr . Výše nabízeného úvazku: 0,5. Požadujeme vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru psychologie. Zájemci posílejte prosím strukturovaný životopis na e-mail: alena.plskova@nuv.cz

(inzerát vložen 23. 02. 17)

Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, pracoviště Praha 9 – Střížkov, nabízí pracovní pozici „Manažer klíčové aktivity – integrace podpůrných opatření v PPP a SPC)“ v ESF projektu KIPR. Více informací o projektu: http://www.nuv.cz/projekty/kipr . Výše nabízeného úvazku od 0,5. Požadujeme vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru psychologie, speciální pedagogika nebo v příbuzném oboru. Zájemci posílejte prosím strukturovaný životopis na e-mail: alena.plskova@nuv.cz

(inzerát vložen 23. 02. 17)

Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, pracoviště Praha 9 – Střížkov, nabízí pracovní pozici „Manažer klíčové aktivity – jednotná pravidla pro poskytování porad. služeb“ v ESF projektu KIPR. Více informací o projektu: http://www.nuv.cz/projekty/kipr . Výše nabízeného úvazku od 0,5. Požadujeme vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru psychologie, speciální pedagogika nebo v příbuzném oboru. Zájemci posílejte prosím strukturovaný životopis na e-mail: alena.plskova@nuv.cz

(inzerát vložen 23. 02. 17)

Národní ústav pro vzdělávání, školské poradenské zařízení a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, pracoviště Praha 9 – Střížkov, nabízí pracovní pozici Psycholog – odborný pracovník pro oddělení diagnostických a intervenčních nástrojů pro úvazek 1,0. Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru psychologie. Více informací na: http://www.nuv.cz/vse-o-nuv/pracovni-prilezitosti a http://www.nuv.cz/t/diagnostika . Zájemci posílejte prosím strukturovaný životopis na e-mail: jakub.jelinek@nuv.cz

(inzerát vložen 23. 02. 17)

Dětské centrum Milovice, p.o., hledá do pracovního týmu psychologa ve zdravotnictví, případně absolventa s jednooborovou psychologií. V případě zájmu zašlete životopis prostřednictvím emailu na adresu: ddmilovice.cernovska@email.cz

(inzerát vložen 23. 02. 17)

Pronájem lukrativních prostor na Vinohradech.
Nabízíme k pronájmu reprezentativně zařízené prostory cca 100m od náměstí Jiřího z Poděbrad v nově zrekonstruovaném secesním domě. Prostory jsou klidné, včetně čekárny a zázemí, vhodné pro poradenství, psychoterapii, koučink, mediaci. Výborná dostupnost. Cena 1000 Kč za den. Kontakt: info@psychosomaticka-ordinace.cz

(inzerát vložen 21. 02. 17)

Nabízíme zapojení do výzkumného projektu „Kognitivně motorické funkce u dětí s ADHD a dětí s DCD – příspěvek k diferenciální diagnostice" v rámci doktorského studia na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. Vhodné pro absolventy psychologických oborů, zejména se současnou klinicko-psychologickou nebo pedagogicko-psychologickou praxí.

Bližší informace: rudolf.psotta@upol.cz, 775 571 629

(inzerát vložen 13. 02. 17)

Spolek psychologických služeb nabízí práci na DPP na pozici lektora prevence v dětském domově ve Znojmě. Požadujeme vzdělání v oboru psychologie a zkušenosti z oblasti primární prevence rizikového chování nebo zkušenosti s prací s dětmi z ústavní výchovy. Absolvovaný psychoterapeutický výcvik je výhodou. Program zahrnuje 14 lekcí v období březen až prosinec 2017 a víkendový tréninkový pobyt. Strukturovaný životopis a motivační dopis pošlete na e-mail koordinátorce PhDr. Tereze Staňkové – admin@spolek-psychologickych-sluzeb.cz nejpozději do 24. 2. 2017.

(inzerát vložen 09. 02. 17)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje
pracoviště Rakovník – nabízí pozici PSYCHOLOGA

Požadujeme:
• ukončené magisterské vzdělání – jednooborová psychologie
• zájem o práci s dětmi
• schopnost týmové i samostatné práce

Nabízíme:

• nástup možný od 1. 9. 2017
• odměna dle platových tabulek pro pedagogické pracovníky
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• vhodné i pro absolventy

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis do 31. 5. 2017 prostřednictvím emailu na adresu: Radka.Nikolau@seznam.cz
nebo na poštovní adresu:
Mgr. Radana Nikolau, Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje, Františka Diepolta 1576, 269 01 Rakovník

(inzerát vložen 09. 02. 17)

Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace, Smíškova 840,
666 01 Tišnov, nabízí volnou pracovní pozici ŠKOLNÍHO PSYCHOLOGA na plný úvazek. Předpokládaný nástup březen, duben 2017, nebo dle domluvy.
Požadujeme odbornou kvalifikaci získanou studiem v akreditovaném magisterském studijním programu psychologie (viz Zákon o pedagogických pracovnících). Nejedná se o žádný projekt na dobu určitou. Školní psycholog je nedílnou součástí pedagogického sboru a působí ve škole již
7 let. Bližší informace na tel. čísle 724278791 (ředitel školy). Žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: zssmiskova@zssmiskova.cz

(inzerát vložen 06. 02. 17)

Pedagogicko-psychologická poradna STEP s.r.o. v Kladně přijme psychologa/speciálního pedagoga na 0,50 – 0,75 úvazku.
Požadujeme zkušenosti v obou oborech, základní orientaci v legislativě, komunikativnost, spolehlivost a týmovost.
Uvítáme předchozí zkušenosti s diagnostikou a poradenstvím.
Nabízíme časovou flexibilitu, odpovídající mzdové ohodnocení, příjemné prostředí a přátelský kolektiv.
Životopis zašlete, prosím, na mail: info@ppporadna.cz, budeme Vás kontaktovat.

(inzerát vložen 06. 02. 17)

Krajská nemocnice Liberec, a.s. přijme do hlavního pracovního poměru klinického psychologa nebo psychologa ve zdravotnictví i čerstvého absolventa s jednooborovou psychologií na plný úvazek od března 2017 na oddělení psychiatrie (akreditovaná klinická psychologie).
Náplní práce je diagnostická činnost, konsiliární činnost, individuální psychoterapie ambulantní i skupinová psychoterapie pod supervizním vedením a účast na týmových poradách.
Svoje životopisy zasílejte na volnamista@nemlib.cz, v případě dotazů přikládáme i telefonní kontakt: + 485 312 781.

(inzerát vložen 04. 02. 17)

Diakonie ČCE – SKP v Praze přijme sociálního pracovníka nebo psychologa do krizového SOS centra na plný, nebo částečný úvazek.
Požadujeme: ukončené bakalářské studium se zaměřením na sociální práci, nebo psychologii, výcvik v krizové intervenci, odolnost k psychické zátěži, vyzrálost, schopnost sebereflexe, schopnost týmové spolupráce
Nabízíme: práci v profesionálním týmu, profesní rozvoj, supervizi a vzdělávání
Náplň práce: krizové pomoc, přímá práce s klienty, související administrativa, účast na týmových poradách a supervizích
Životopisy zasílejte na adresu: roytova.skp@diakonie.cz

(inzerát vložen 02. 02. 17)

Zdravotnické zařízení Medicon a.s. přijme klinického psychologa/psycholožku do rozšiřujícího se týmu na plný či částečný úvazek. Nástup možný ihned.
Náplní práce je psychodiagnostika a psychoterapie individuální a skupinová.
Podmínkou k přijetí je absolvovaný kurz Psycholog ve zdravotnictví, atestace z klinické psychologie či zařazení do specializační přípravy, zkušenost s psychodiagnostickými metodami (včetně neuropsychologických), psychoterapeutické dovednosti.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí a kolektiv, dobré platové ohodnocení a benefity.
Strukturovaný životopis zasílejte: renata.hegedusova@mediconas.cz

(inzerát vložen 02. 02. 17)

NPK, a.s., Orlickoústecká nemocnice, Kyjevská 44, 532 03 Pardubice příjme do pracovního poměru PSYCHOLOGA/PSYCHOLOŽKU VE ZDRAVOTNICTVÍ nebo KLINICKÉHO PSYCHOLOGA/PSYCHOLOŽKU. Požadujeme odbornou způsobilost k výkonu povolání podle ust. §22 zák. 96/2004 Sb. Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu určitou (po dobu RD a MD) s možností prodloužení, zaměstnanecké benefity, profesní rozvoj na akreditovaném pracovišti, možnost ubytování. V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, životopis s motivačním dopisem na e-mail: jana.hrdinova@nempk.cz. Tel. kontakt: 465 710 358. Více informací na www.nempk.cz v sekci Kariéra – Orlickoústecká nemocnice.

(inzerát vložen 01. 02. 17)

NÚDZ v Klecanech (skup.Neurokognice) hledá výzkum. pracovníka s psychol. vzděláním na 0,8 úvazku, nástup únor 2017.
Požadavky:
- VŠ vzdělání – psychologie, výzkumné zaměření
- Velmi dobře ČJ a AJ + další cizí jazyk, nejlépe ŠPJ
- znalost práce s PC, SPSS výhodou
- výhodou zkušenosti s analýzou EEG/MRI dat.
Popis činnosti:
- výzkumná a publikační činnost
- neuropsych.vyšetření pacientů schizofrenního spektra a zdravých kontrol.
Nabízíme:
- moderní zázemí, 5 týdnů dovolené, příležitost k dalšímu vzdělávání, příspěvek na stravování.
Zájemci zasílejte strukt.CV a motiv.dopis: katerina.sedlakova@nudz.cz

(inzerát vložen 29. 01. 17)

Hledáme psychologa s ukončeným bakalářským nebo magisterským programem pro práci
na plný úvazek v Dětském centru Čtyřlístek v Opavě. Nástup ihned nebo dohodou.
Co nabízíme:
- profesní růst a po dokončení potřebných školení i navýšení platu
- dobré zázemí
- závodní stravování, možnost úpravy pracovní doby, 5 týdnů dovolené
- plat od 17 930 hrubého, po dokončení potřebných kurzů od 21 050 hrubého

Co požadujeme:
- řidičské oprávnění B, je možno si ho dodělat,
- chuť se i nadále vzdělávat,
- zdravotní způsobilost,
- trestní bezúhonnost.

Kontakt: Ing. Jana Carbolova; carbolova@dcctyrlistek.cz

(inzerát vložen 25. 01. 17)

Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň nabízí volné pracovní místo psychologa odd. VVaT k provádění preventivních, psychodiagnostických, psychoterapeutických a poradenských úkonů. Požadujeme: ukončené jednooborové magisterské studium psychologie (5 let). Nabízíme: finanční ohodnocení od 25.020,- Kč hrubého (12. platová třída). Nástup: po domluvě. Bližší informace: Mgr. Linda Foldová, tel: 377 660 380, email: lfoldova@vez.plz.justice.cz,

(inzerát vložen 25. 01. 17)

Pronájem lukrativních prostor na Praze 1
Nabízíme k pronájmu útulné, exkluzivně zařízené prostory na Praze 1, cca 5 min chůze od Náměstí republiky. K dispozici je kuchyňka, recepce/čekárna a prostorné toalety. Prostory jsou zařízeny především za účelem provádění psychoterapie, poradenství, koučinku či mediace. Cena 1800-2000 Kč za den.
email:vavrova.zuzka@gmail.com.

(inzerát vložen 24. 01. 17)

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady přijme klinického psychologa/psycholožku do Odd. klinické psychologie na úvazek 0,3, pracoviště Kliniky rehabilitačního lékařství 3. LF UK. Nástup možný dle dohody. Podmínkou je dokončený kurz Psycholog ve zdravotnictví, zájem o problematiku neuropsychologie a krizové intervence, atestace a dokončený psychoterapeutický výcvik je výhodou. Vybraní uchazeči dle uvedených kriterií budou pozváni k osobnímu pohovoru. Nabídky s CV zasílejte nejlépe e-mailem PhDr. Aleně Javůrkové, PhD: alena.javurkova@post.cz

(inzerát vložen 23. 01. 17)

Nabízíme k pronájmu psychologickou praxi v Praze na Vinohradech. Prostory jsou klidné, nově po rekonstrukci, 42 m2, včetně čekárny a zázemí. Vhodné pro individuální, párovou či rodinnou terapii i práci s menšími skupinami. Výborná dostupnost. Cena 100,- Kč/hod nebo 1000,- Kč/den. Info na tel. 607 053 004.

(inzerát vložen 23. 01. 17)

Do ordinace klinické psychologie a psychoterapie v Chebu hledáme klinického psychologa s atestací na úvazek 1,0. Dobré platové podmínky, možnost ubytování. CV zasílejte na psycholiv@seznam.cz.

(inzerát vložen 20. 01. 17)

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy přijme:
psychologa ve zdravotnictví
Kvalifikační předpoklad: Absolvent FF, jednooborová psychologie + akreditovaný kval. kurz “Psycholog ve zdravotnictví”, dále započatý psychoterapeutický výcvik + min.roční klinická praxe.
nebo klinického psychologa se specializovanou způsobilostí v oboru klinická psychologie, minimálně s dvouletou praxí ve zdravotnickém zařízení.
CV s motivačním dopisem zasílejte na emailovou adresu vedoucího klinického psychologa,
PhDr. Jitky Skramuské, a to: jitka.skramuska@pnkosmonosy.cz

(inzerát vložen 13. 01. 17)

Oblastní pedagogicko-psychologická poradna Vyškov hledá psychologa/psycholožku s ukončeným vzděláním na pozici dětský psycholog školského poradenského zařízení. Bližší informace na webových stránkách www.opppvyskov.cz. Nabídky zasílejte na email: reditel@opppvyskov.cz

(inzerát vložen 12. 01. 17)

Respondeo, z.s. přijme psychologa/žku – psychoterapeuta/ku pro práci s oběťmi domácího násilí do Intervenčního centra Respondeo. Jde o spolupráci na částečný úvazek 0,2 – 0,3 ve Středočeském kraji. Náplní práce je psychologické poradenství, krizová intervence a terapie klientům v Nymburce, Kolíně a Mladé Boleslavi a dále metodická podpora sociálním pracovníkům v rámci dané sociální služby. Podrobnější informace na www.respondeo.cz/aktuality. V případě zájmu zasílejte CV a motivační dopis na alena.libalova@respondeo.cz, a to nejpozději do 31. 1. 2017. Termín nástupu: únor/březen 2017.

(inzerát vložen 12. 01. 17)

Dětská psychiatrická nemocnice Opařany přijme psychologa ve zdravotnictví.
Plat dle platné legislativy. Nadstandarní zaměstnanecké benefity včetně příspěvku na vzdělávání. Možnost ubytování. V případě zájmu zasílejte email se svým životopisem na tatjana.nagyova@dpnoparany.cz . Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo poskytneme přímo na pracovním pohovoru. Kontaktní osoba: Ing. Tatjana Nagyová, tel.
724379233.

(inzerát vložen 12. 01. 17)

Fakultní nemocnice v Motole přijme klinického psychologa/psycholožku na úvazek 0,5 pro Kliniku dětské hematologie a onkologie 2. LF UK a FNM. Nástup od 1.4.2017 jako zástup za MD. Podmínkou je dokončený kurz Psycholog ve zdrav. a zájem o problematiku dětské klin. psychologie. Atestace a psychoterapeutický výcvik výhodou. Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovoru do konce měsíce ledna 2017. Písemné nabídky s CV zasílejte na adresu: Mgr. Zuzana Kocábová, Odd. klinické psychologie, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5, e-mail: zuzana.kocabova@fnmotol.cz . Info: 22443 3481.

(inzerát vložen 11. 01. 17)

Dopravní zdravotnictví a.s. – poliklinika AGEL Nymburk – přijme na polovinu úvazku psychologa na doplnění volné kapacity v ordinaci klinického psychologa. Výhodou atestovaný klinický psycholog či kolega v předatestační přípravě a alespoň započatý psychoterapeutický výcvik.
Nabízíme zajímavou a různorodou práci v ordinaci pro dospělou klientelu, ordinace je vedena zkušeným klinickým psychologem, příjemné prostředí malé polikliniky se zaměstnaneckými výhodami.
Kontakt: ladislava.petrova@pol.agel.cz, telefon 602 279 694.

(inzerát vložen 02. 01. 17)

Spolek psychologických služeb, z.s. přijme psychologa pro práci s dětmi a rodinami na Tišnovsku (Brno-venkov). Jedná se o psychologické konzultace a včasnou intervenci pro běžné rodiny a pro rodiny v agendě OSPOD. Práce je vhodná pro psychologa s komplexním psychoterapeutickým vzděláním a základními zkušenostmi s rodinnou psychoterapií a psychodiagnostikou v dětském věku. Práce je na DPP, rozsah přibližně jeden celý den v týdnu, počínaje únorem. Pro podrobnosti se prosím ozvěte přes e-mail spolekpsychologickychsluzeb@seznam.cz. Info o organizaci na http://www.spolek-psychologickych-sluzeb.cz/

(inzerát vložen 02. 01. 17)

Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba, p. o., Příčná 1108, 708 00 Ostrava-Poruba nabízí volné pracovní místo školního psychologa na plný, případně poloviční úvazek. Předpolkádaný nástup od 1. 2. 2017. Požadujeme: ukončené jednooborové magisterské studium psychologie. Nabízíme: finanční ohodnocení – plný úvazek od 22 620,- Kč hrubého (12. platová třída). Bližší informace: Andrea Molnárová, tel: 723 905 125, email: andrea.molnarova@ss-ostrava.cz

(inzerát vložen 21. 12. 16)

Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň nabízí volné pracovní místo psychologa odd. výkonu vazby a testu k provádění preventivních, psychodiagnostických, psychoterapeutických a poradenských úkonů. Požadujeme: ukončené jednooborové magisterské studium psychologie (5 let). Nabízíme: finanční ohodnocení od 24.240,- Kč hrubého (12. platová třída). Bližší informace: Mgr. Linda Foldová, tel: 377 660 380, email: lfoldova@vez.plz.justice.cz

(inzerát vložen 19. 12. 16)

POLICIE ČR Libereckého kraje nabízí místo psychologa. Jedná se o zajímavou práci zahrnující především psychologickou diagnostiku ,poradenství, lektorování a podpora policejních činností.
Požadujeme: VŠ – jednooborové magisterské studium psychologie, výborné komunikační dovednosti, samostatnost, zájem o činnosti v pracovní diagnostice a vysoké pracovní nasazení. Nástup možný od ledna 2017.
Kontaktní údaje pro zaslání motivačního dopisu a životopisu: krpl.op@pcr.cz, Mgr. Miroslav Lelek tel: 974 461 227, kpt. Mgr. Jana Blažková tel: 974 461 408

(inzerát vložen 14. 12. 16)

Městská poliklinika Praha přijme klinického psychologa na plný či částečný úvazek s nástupem od 1.3.2017 nebo dle dohody. Nabízíme zavedenou ambulanci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zaměstnanecké stravování a příspěvek na vzdělávání. Požadujeme odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. (osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru klinická psychologie).
Své CV prosím zasílejte na e-mail t.darasova@prahamp.cz

(inzerát vložen 14. 12. 16)

Nabízím k pronájmu volné dny v psychologické praxi na Praze 7, kousek od zastávky Letenské náměstí. Prostory jsou zařízené, vhodné pro individuální psychoterapii. Cena dohodou. Info na na tel.: 777 543 822.

(inzerát vložen 11. 12. 16)

Speciálně pedagogické centrum (pro autismus a vady řeči) v Ostravě hledá psycholožku, psychologa s vystudovanou jednooborovou psychologií. Potřebná je dobrá čeština a řidičský průkaz skupiny B. Základ práce je diagnostika a poradenství. Hlásit se mohou i absolventi. Nástup možný ihned. Zaškolíme, nabízíme dobrý kolektiv. Bližší informace podá pan ředitel. Váš motivační dopis a životopis zasílejte panu řediteli Mgr. R. Galiovi na e-mail: rostislav.galia@zskptvajdy.cz

(inzerát vložen 02. 12. 16)

Středisko výchovné péče HELP v Uherském Hradišti přijme psychologa/psycholožku. Nástup od 1.1.2017, úvazek 1,0 s výhledem smlouvy na dobu neurčitou. Požadujeme jednooborovou psychologii, zájem o obor, trestní bezúhonnost, psychickou způsobilost, práci na PC – uživatelsky. Praxe a psychoterapeutický výcvik výhodou. Nabízíme zajímavou terapeutickou a diagnostickou práci v příjemném prostředí ambulance a denního stacionáře, možnost dalšího vzdělávání, 40 dní dovolené, až 12 dní studijního volna. Bližší informace na tel.: 773 520 072 nebo mailu: svp@svphelp.cz

(inzerát vložen 01. 12. 16)

Nabízíme zapojení do výzkumného projektu „Ověřování validity a spolehlivosti Inventáře motorických dovedností MABC-2“ pro Českou republiku
v pozici studenta pregraduálního doktorského studia na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. Vhodné pro absolventy psychologických, pedagogických nebo speciálně pedagogických oborů.
Bližší informace: rudolf.psotta@upol.cz, 775 571 629

(inzerát vložen 29. 11. 16)

Základní škola , Most , Jakuba Arbesa 2454 nabízí volnou pracovní pozici ŠKOLNÍHO PSYCHOLOGA.
Pracovní poměr na dobu určitou – po dobu trvání projektu. Možnost pracovní smlouvy nebo DPČ. Je možné zvolit pracovní úvazek 0,5 (1,0) . Nástup lze řešit domluvou.
Požadavky: podmínkou výkonu činnosti školního psychologa je splnění podmínek odborné způsobilosti dle zákona o pedagogických pracovnících.
Bližší informace – tel. : 736633317 (ředitelka školy) , email : reditel@7zsmost.cz

(inzerát vložen 28. 11. 16)

Základní škola Videčská, Rožnov p. R., příspěvková organizace nabízí volné místo školního psychologa na 0,5 úvazku.
Nástup: 1. 9. 2017.
Kontakt: zsvidecska@zsvidecska.cz
Tel.:571757711, mob. 739587831

(inzerát vložen 17. 11. 16)

Hledáme školního psychologa pro práci v ZŠ Zruč nad Sázavou. Bližší informace na e-mailu: ivana.stara@zszruc.cz.

(inzerát vložen 10. 11. 16)

Do akreditované psychologické ordinace v Příbrami hledám atestovaného kolegu/kolegyni pro dlouhodobou spolupráci na 1-2 dny v týdnu za dobrých pracovních i finančních podmínek. Vzhledem k akreditaci zařízení je místo vhodné i pro psychologa v předatestační přípravě v rozsahu 0,5 úvazku. Místo bude volné od ledna 2017. V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte na tel. 602 555 465 nebo mailem na adresu: jitkailgnerova@seznam.cz Děkuji J. Ilgnerová

(inzerát vložen 09. 11. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje přijme pro pracoviště v Kladně sociálního pracovníka na úvazek 0,5 – 1,0. Požadovaná kvalifikace: ukončené VŠ vzdělání (nejlépe magisterské) v oboru sociální pedagogika, sociální práce, andragogika, příp. resocializační pedagogika. Náplň práce: sociální práce, činnosti metodika prevence. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, kolegialitu, možnost dalšího profesního růstu. Výborné spojení z Prahy. Platové zařazení dle tabulky pro pedagogické pracovníky. Nástup dle dohody (k 1.12.2016, případně k 1.1.2017).
Strukturovaný životopis zašlete na adresu: vodickova@pppsk.cz. Kontaktní pracovník: PhDr. Taťána Vodičková, vedoucí pracoviště

(inzerát vložen 07. 11. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje přijme pro pracoviště v Kladně psychologa na plný pracovní úvazek. Požadovaná kvalifikace: ukončené VŠ magisterské vzdělání v oboru psychologie (případně kombinace psychologie – speciální pedagogika). Nabízíme různorodou náplň práce, příjemné pracovní prostředí, kolegialitu, možnost dalšího profesního růstu. Výhodné spojení z Prahy. Platové zařazení dle tabulky pro pedagogické pracovníky. Nástup dle dohody, nejlépe k 1.1.2017.
Strukturovaný životopis zašlete na adresu: vodickova@pppsk.cz. Kontaktní pracovník: PhDr. Taťána Vodičková, vedoucí pracoviště.

(inzerát vložen 07. 11. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje, pracoviště Praha 9 – Hloubětín hledá do pracovního týmu speciálního pedagoga na 0,5 -0,7 úvazku s nástupem dohodou, nejlépe ihned. Zkušenosti v oboru vítány. Kontaktní osoba: Jana Jirátová, jiratova@pppsk.cz, tel: 281867331

(inzerát vložen 07. 11. 16)

Společnost Podané ruce o.p.s.: Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež v Kroměříži vypisuje výběrové řízení na pozici pracovník v NZDM-sociální pracovník na 0,5 úvazku s nástupem 1.1.2017. Více informací: http://www.podaneruce.cz/informace-o-organizaci/aktuality/vyberove-rizeni/ Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 20.11.2016 na adresu kaska@podaneruce.cz

(inzerát vložen 04. 11. 16)

Společnost Podané ruce o.p.s.: Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež v Kroměříži vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucí služby-sociální pracovník na 1,0 úvazek s nástupem 1.1.2017. Více informací: http://www.podaneruce.cz/informace-o-organizaci/aktuality/vyberove-rizeni-3/ Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 20.11.2016 na adresu kaska@podaneruce.cz

(inzerát vložen 04. 11. 16)

Společnost Podané ruce o.p.s. Terapeutické centrum ve Zlínském kraji
hledá do svého týmu kolegu či kolegyni na pozici: Terapeut/ka na 1,0 úvazek s nástupem 1.1.2017. Více informací: http://www.podaneruce.cz/informace-o-organizaci/aktuality/vyberove-rizeni-4/ Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte do 20. 11. 2016 na adresu: kaska@podaneruce.cz

(inzerát vložen 04. 11. 16)

Nabízíme k pronájmu volné dny v psychologické praxi v Praze na Vinohradech. Prostory jsou klidné, nově po rekonstrukci, 42 m2, včetně čekárny a zázemí. Vhodné pro individuální, párovou či rodinnou terapii i práci s menšími skupinami. Výborná dostupnost. Cena 100,- Kč/hod. Info na tel. 607 053 004.

(inzerát vložen 31. 10. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna, Ostrava-Zábřeh, p.o. přijme pracovníka na pozici Psycholog
Místo výkonu práce: Kpt. Vajdy 2656/1a, Ostrava-Zábřeh nebo odl. pracoviště 17. listopadu 1123
Pracovní poměr: doba určitá, zatím na 1 rok
Platové zařazení: dle nařízení vlády 564/2006 Sb., tabulka č. 9, platová třída 12, stupeň dle započitatelné praxe
Požadované vzdělání: VŠ v magisterském studijním programu – jednooborová psychologie
Jiné požadavky/poznámky: praxe v poradenství vítaná
Předpokládaný nástup: 1. 1. 2017
Přihlášku zašlete do: 30. 11. 2016 na adresu: Pedagogicko-psychologická poradna, Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace; Kpt. Vajdy 2656/1a; Ostrava-Zábřeh; 700 30 nebo e-mailem na reditel@ppp-ostrava.cz
Informace poskytne: PhDr. Alena Kostelná, ředitelka; tel.: 553 810 710, 733 165 150; e-mail: reditel@ppp-ostrava.cz; web: www.ppp-ostrava.cz

(inzerát vložen 26. 10. 16)

Dětský domov se školou, SVP a ZŠ, Býchory 152 nabízí volnou pracovní pozici „Psycholog“ . Jedná se o práci na plný úvazek. Nástupní mzda je v rozmezí 28 000 -38 000 Kč.Jednosměnný provoz,vzdělání VŠ.Nástup od 1.1.2017. Požadujeme:ŘP sk.B,organizační,komunikační a sociální schopnosti,časová flexibilita,osobní nasazení,schopnost pracovat v týmu,uživatelská znalostPC,psychická odolnost (před nástupem je nutné absolvovat psychologické vyšetření u akreditovaného psychologa),trestní bezúhonnost,zdravotní způsobilost,kvalifikační předpoklady dle zákona 563/2004 Sb.,§19 a zákona 109/2002 Sb.,§18. kontakt: Mgr.Aleš Bureš-603491927, ales.bures@domov-bychory.org

(inzerát vložen 24. 10. 16)

Prostor Plus o.p.s. přijme na zkrácený úvazek psychologa na ZŠ v Kolíně. Nástup ihned. Nabízíme metodickou a supervizní podporu, práci v týmu školních psychologů, plat 25 000Kč (na plný úvazek). Své CV a motivační dopis zasílejte na michala.michlova@prostor-plus.cz nebo volejte na 604937300.

(inzerát vložen 24. 10. 16)

Hledáme psychologa do PPP Královéhradeckého kraje, pracoviště Rychnov nad Kněžnou
Požadujeme: magisterské VŠ – jednooborová psychologie kladný vztah k dětem schopnost komunikace a jednání s lidmi pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, tvořivost.
Nabízíme: práci na plný úvazek, nástup od 1. 1. 2017, odměna podle platových tabulek, možnost dalšího vzdělávání V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis s motivačním dopisem na adresu: m.prazakova@ppprychnov.cz

(inzerát vložen 21. 10. 16)

Nestátní zdravotnické zařízení ISIDA centrum s.r.o. v České Lípě hledá psychologa pro práci v ambulanci a denním stacionáři. Jde o práci diagnostickou i terapeutickou se zaměřením na psychosomatiku. Klinická atestace výhodou. Nástup dle dohody.
V případě zájmu kontaktujte:
telefon: 487 853 303 nebo 725 881 486
e-mail: mudrivasvarc@gmail.com

(inzerát vložen 18. 10. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna Hodonín, příspěvková organizace, hledá vhodného kandidáta na pozici psycholog v pedagogicko-psychologické poradně. Úvazek 1,0. Pracovní poměr na dobu určitou – jedná se o zástup za rodičovskou dovolenou (cca 2 roky). Nástup k 1.12.2016.
V případě zájmu zasílejte žádost se strukturovaným životopisem na email: ppp.tapticova@seznam.cz

(inzerát vložen 11. 10. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje pracoviště Králův Dvůr přijme do svého týmu psychologa na úvazek 0,5. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru Psychologie nebo v kombinovaném oboru Psychologie a Speciální pedagogika. Platové ohodnocení dle platových tarifů pedagogických pracovníků s VŠ vzděláním. Nástup možný od ledna 2017 (případně dříve).
Strukturovaný životopis zasílejte na mail: livancova@pppsk.cz

(inzerát vložen 06. 10. 16)

Fakultní nemocnice v Plzni, Gynekologicko-porodnická klinika přijme na úvazek 1,0 na dobu neurčitou psychologa ve zdravotnictví nebo klinického psychologa. FN má akreditované pracoviště pro teoretickou a praktickou přípravu ke specializaci klinického psychologa. Nástup možný ihned.
kontakt : PhDr.Mgr. Blanka Šestáková, vedoucí klinický psycholog, sestakova@fnplzen.cz

(inzerát vložen 06. 10. 16)

Diagnostický ústav pro mládež Ostrava – Kunčičky hledá do svého pracovního týmu PSYCHOLOGA na plný pracovní úvazek. Nástup možný od 1.11.2016. Zatím doba zaměstnání na rok, posléze možnost prodloužení na neurčito. Požadované vzdělání VŠ, obor psychologie. Mzda od 21 530,-, bude upravena dle délky praxe, rizikový příplatek, osobní ohodnocení, FKSP. Životopisy zasílejte na radim.novobilsky@dum-ostrava.cz či informace na tel. čísle 596 238 941.

(inzerát vložen 06. 10. 16)

Oblastní nemocnice Kladno, a.s. nemocnice SČK přijme do pracovního poměru na úvazek 1.0 i 0.5 psychologa.
Požadujeme VŠ vzdělání (jednooborová psychologie) , zařazení do předatestační přípravy (výhodou ukončený základní kmen) nebo započatý psychoterapeutický výcvik ,
popřípadě atestace v oboru klinická psychologie. Nástup možný od 11/2016. Zasílejte strukturovaný životopis na mailovou adresu: psychologie@nemocnicekladno.cz
tel: 312606147 – Mgr. Milada Kroutilová

(inzerát vložen 05. 10. 16)

Hledáme na celý úvazek psychologa na rozšiřující se pracoviště do Pedagogicko-psychologické poradny SK na pracoviště tvořící se v Říčanech u Prahy (okraj Prahy, dobré spojení), praxe v poradenství výhodou. Nabídky zasílejte na email svatkova@pppsk.cz.

(inzerát vložen 04. 10. 16)

Školní psycholog pro Základní školu a mateřskou školu Pardubice. A.Krause 2344.
Místo výkonu práce Pardubice. Celý/možné domluvit se na zkráceném úvazku.
Jedná se o zástup za MD, nástup 1.10.2016.
mzdové rozpětí od 28120 do 31080 Kč.
Požadujeme: ukončené magisterské studium psychologie, zdravotní způsobilost, výpis z rejstříku trestů, zkušenost s prací s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami výhodou. Psychoterapeutický výcvik, výcvik v psychosociální oblasti výhodou. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Zaměstnanecké výhody: příspěvky na obědy z FKSP, příjemný kolektiv.
První kontakt e-mailem.
http://www.skolakr.cz

(inzerát vložen 28. 09. 16)

PPP OK SUMPERK hleda psychologa na cely uvazek.
Podrobnosti na tel. 737623337.

(inzerát vložen 28. 09. 16)

Prodám ambulanci klinické psychologie v jihočeském kraji, 130 km od Prahy.
Kontakt: psychologickaambulance@email.cz

(inzerát vložen 27. 09. 16)

Ústřední vojenská nemocnice v Praze přijme psychologa na oddělení psychologie, výběrovou sekci (psychodiagnostika žadatelů o vstup do armády ČR, profesionálních vojáků, apod.). Místo je vhodné i pro čerstvé absolventy. Možnost zařazení do preatestační přípravy v oboru klinická psychologie. Nástup od října 2016. Kontakt: PhDr. Markéta Holubová, Ph.D. marketa.holubova@uvn.cz (prosím, zašlete CV).

(inzerát vložen 23. 09. 16)

Soukromá ordinace klinické psychologie a psychoterapie blízko Prahy hledá psychologa. Nabízíme zajímavou a velmi rozmanitou práci s dětmi i dospělými a příjemné pracovní prostředí. Podmínkou je dokončené magisterské studium jednooborové psychologie. Výhodou alespoň započatý psychoterapeutický výcvik. V případě zájmu zašlete životopis na email: psycholog.ordinace@seznam.cz Bližší informace na telefonu: 774974898

(inzerát vložen 19. 09. 16)

Vedoucí psycholog/psycholožka Brno
Požadujeme: odborná a specializovaná způsobilost v oboru , 10 let praxe, organizační a řídící schopnosti, morální a občanská bezúhonnost.
Provoz: Jednosměnný provoz
adresa zaměstnání: Psychiatrická nemocnice Brno PSYCHIATRICKÁ LÉČEBNA, Húskova 1123/2, 61800 Brno 18

Kontaktujte na:
Email: stehlikova@pnbrno.cz
Telefon: +420 548 123 239

Plat:24-36 000Kč

(inzerát vložen 19. 09. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna SK Nymburk vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici psycholog na úvazek 0,6. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru Psychologie nebo v kombinovaném oboru Psychologie a Speciální pedagogika. Platové ohodnocení dle platových tarifů pedagogických pracovníků s vysokoškolským vzděláním /od 11.platové třídy, bonus stravenky a 8 týdnů dovolené/. Nástup možný od 1. 10. 2016. Místo výkonu Nymburk.
Strukturovaný životopis zasílejte na mail: vanatkova@pppsk.cz

(inzerát vložen 09. 09. 16)

Speciálně pedagogické centrum (pro autismus a vady řeči) v Ostravě hledá psycholožku, psychologa s vystudovanou jednooborovou psychologií. Potřebná je dobrá čeština a řidičský průkaz skupiny B. Základ práce je diagnostika a poradenství. Hlásit se mohou i absolventi. Nástup možný ihned. Zaškolíme, nabízíme dobrý kolektiv. Bližší informace podá pan ředitel. Váš motivační dopis a životopis zasílejte panu řediteli Mgr. R. Galiovi na e-mail: rostislav.galia@zskptvajdy.cz

(inzerát vložen 02. 09. 16)

Základní škola Mikulčice (okres Hodonín) nabízí pozici školního psychologa, případně školního speciálního pedagoga. Jedná se o pracovní úvazek 0,5 na dobu určitou od 1. 9. 2016 až 31. 6. 2017. V případě zájmu se ozvěte co nejdříve na emailovou adresu kristinakol@seznam.cz

(inzerát vložen 01. 09. 16)

Speciálně pedagogické centrum při Základní škole a Praktické škole Benešov přijme do svého týmu psychologa. Nástup možný od 1. 9. 2016.
Požadujeme odbornou kvalifikaci v souladu se z. č. 563/2004 Sb. v platném znění (VŠ v oboru psychologie), diagnostická praxe výhodou.
Nabízíme příjemné pracovní prostředí a kolektiv lidí nadšených pro práci s dětmi.
Kontakt: zvsbenesov@cbox.cz , tel. 739 090 367

(inzerát vložen 30. 08. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna SK Mladá Boleslav vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici psycholog na plný úvazek – zástup za MD. Požadujeme magisterské vzdělání v oboru Psychologie nebo v kombinovaném oboru Psychologie a Speciální pedagogika. Platové ohodnocení dle platových tarifů pedagogických pracovníků s vysokoškolským vzděláním /od 11.platové třídy, bonus stravenky a 8 týdnů dovolené/. Nástup možný od 1. 10. 2016. Místo výkonu Mladá Boleslav.
Strukturovaný životopis zasílejte na mail: presova@pppsk.cz

(inzerát vložen 29. 08. 16)

Nabízím od 1. září k pronájmu 1 den v týdnu /pondělí/ v nově vybavené praxi v Praze přímo u metra Vysočanská. Budova s 24 hodinovou recepcí, místnost vybavená novým nábytkem, včetně psacího stolu vhodného pro psychologickou diagnostiku. Prostory jsou klidné, včetně čekárny a zázemí. Možné využití pro práci s dětmi, dospělými, rodinami či menšími skupinami. Cena 2.000/měsíc. Kontakt: 777612553.

(inzerát vložen 24. 08. 16)

Nabízím ke sdílení na jeden celý den v týdnu (příp. i půl den) plně zařízenou poradenskou/terapeutickou místnost na Praze 5, kousek od metra Radlická (výborná dostupnost MHD i autem). Čekárna, sociální zařízení a kuchyňka přímo na patře, bezbariérový přístup. Vhodné pro individuální, párovou nebo rodinnou případovou práci. Pravidelné intervize s kolegy. Podmínky využívání na individuální domluvě. Více informací na martin.pesek@luctus.cz

(inzerát vložen 24. 08. 16)

Masarykova ZŠ a MŠ Nezamyslice (okres Prostějov) hledá školního psychologa (nástup od září 2016) na poloviční úvazek do týmu společně se školním asistentem. Pozice bude financována z tzv. šablon pro ZŠ. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu posta@zsnezamyslice.cz
Telefonický kontakt : 727 98 98 68.
Více informací o škole naleznete na www.zsnezamyslice.cz

(inzerát vložen 22. 08. 16)

Nabízíme místo psycholožky/ga v SPC v Moravskoslezském kraji na úvazek 0,5, s nástupem k 1.9.2016.
Kontakt: rudolf.psotta@upol.cz, 775 571 629.

(inzerát vložen 22. 08. 16)

Speciálně pedagogické centrum při Dětském domově, Mateřské škole, Základní škole a Praktické škole Zlín, Lazy přijme do svého týmu psychologa na plný úvazek (po dohodě možný i částečný). Nástup ihned, popř. dohodou.
Požadujeme odbornou kvalifikaci v souladu se z. č. 563/2004 Sb. v platném znění (VŠ v oboru psychologie), diagnostická praxe a psychoterapeutický výcvik výhodou.
Nabízíme dobře vybavené, pěkné pracovní prostředí, příjemný a zkušený kolektiv, podporu v dalším vzdělání, plat dle tarifních tabulek.
Své žádosti a strukturovaný životopis zasílejte na adresu: spc@ddskolyzlin.cz

(inzerát vložen 22. 08. 16)

Sociálně-psychiatrické centrum Kyjov přijmeme psychologa. Nástup možný ihned. Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na email: reditel@fenix-centrum.cz

(inzerát vložen 22. 08. 16)

Od školního roku 2016/17 hledá ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 školního psychologa na dva dny v týdnu. Podmínkou je živnostenský list. Zájemci hlaste se na adresu m.stehlikova@email.cz nebo volejte na č. 739582690

(inzerát vložen 09. 08. 16)

Ambulance klinické psychologie v Břeclavi přijme psychologa. Výše úvazku dohodou, nástup možný ihned, dobrá dopravní dostupnost z Brna. Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na email: info@klin-psych.cz

(inzerát vložen 08. 08. 16)

ZŠ Němčice nad Hanou přijme do pracovního poměru školního psychologa na plný úvazek. Nástup od 09/2016.
Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na zsnem@pvskoly.cz
Mgr. Hana Matušková – 606605214

(inzerát vložen 29. 07. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna a speciálně pedagogické centrum Semily přijme psychologa či speciálního pedagoga s nástupem podzim 2016. Podmínkou VŠ vzdělání dle platné legislativy. Nabízíme různorodou náplň práce a možnost dalšího vzdělávání i profesního růstu. Svůj strukturovaný životopis zasílejte na adresu poradna@pppsemily.cz.

(inzerát vložen 29. 07. 16)

Do psychoterapeutického centra Psycholog-Plzeň přijmeme nové kolegy. Nabízíme spolupráci psychoterapeutovi, který má zájem o samostatnou práci se soukromými klienty na živnostenský list. Spolupráce je vhodná souběžně s jiným pracovním úvazkem. V případě zájmu nás kontaktujte přes email daniela.volakova@seznam.cz nebo telefonicky : 607970491. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi. Mgr.Daniela Voláková, vedoucí centra

(inzerát vložen 29. 07. 16)

Intervenční centrum Kladno přijme psychologa pro terapeutickou a poradenskou práci s osobami mající problémy s agresí ve vztazích a obětmi domácího násilí. Požadujeme VŠ vzdělání a akreditovaný psychoterapeutický výcvik (minimálně za polovinou), týmovou spolupráci, zodpovědnost. Pro doplnění týmu preferujeme mužského kolegu. Úvazek: DPČ s možností rozšíření v rámci organizace. Nástup možný od 1.9.2016. Životopis a motivační dopis prosím zasílejte nejpozději do 10.8.2016 na: ic@zsi-kladno.cz ,předmět: psycholog. Více informací Vám poskytne: Mgr. Petra Cinková, DiS. – 312 292 334.

(inzerát vložen 12. 07. 16)

Intervenční centrum Kladno hledá do svého týmu dětského psychologa pro terapeutickou a poradenskou práci s dětmi žijícími v domácím násilí. Požadujeme VŠ vzdělání a akreditovaný psychoterapeutický výcvik (minimálně za polovinou), týmovou spolupráci, zodpovědnost. Zkušenost s prací s dětmi nutná. Úvazek: DPP s možností rozšíření v rámci organizace. Nástup možný od 1.9.2016. Životopis a motivační dopis prosím zasílejte nejpozději do 10.8.2016 na: ic@zsi-kladno.cz ,předmět: dětský psycholog. Více informací Vám poskytne: Mgr. Petra Cinková, DiS. – 312 292 334.

(inzerát vložen 12. 07. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 7 a 8, Glowackého 6/555 v Praze 8 – Troji přijme od 1. 9. 2016 sociální pracovnici v rozsahu 0,5 pracovního úvazku, tj. 20 hodin týdně (dopoledne). Kvalifikační předpoklady pro sociální práci jsou podmínkou. Předchozí praxe v oboru je výhodou. Nabízíme možnost dalšího odborného růstu. Přihlášku do výběrového řízení a strukturovaný životopis zašlete na adresu: mezera@ppppraha7a8.cz.

(inzerát vložen 11. 07. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 7 a 8, Glowackéhé 6/555 v Praze 8 – Troji přijme od 1. 9. 2016 psychologa v rozsahu plného pracovního úvazku 40 hodin týdně. (zástup za MD). Různorodá náplň práce: pedagogicko-psychologická diagnostika, částečně terapie a reedukace aj. Praxe v oboru podmínkou. Přihlášku do výběrového řízení a strukturovaný životopis zašlete na adresu: mezera@ppppraha7a8.cz.

(inzerát vložen 11. 07. 16)

ZŠ Sportovní v Uherském Hradišti přijme do pracovního poměru školního psychologa. Nástup 25.08. nebo 01.09.2016, úvazek dle dohody, požadováno odpovídající vzdělání.
Bližší informace na tel. 605 203 060.
Strukturované CV posílejte na info@zsuhsportovni.cz

(inzerát vložen 08. 07. 16)

Středisko výchovné péče Mimoza, Ústí nad Orlicí hledá jednooborového psychologa (do prosince 2016 zástup za MD, s výhledem úvazku na dobu neurčitou).
Nástup možný od 1.9.2016.
Web: www.svp-mimoza.cz
Požadavky: jednooborová psychologie, vhodné i pro absolventy
- psychická způsobilost podle zákona 109/2002 Sb.
Výhody: 12 dní studijního volna, 40 dní dovolené…
Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: info@svp-mimoza.cz

(inzerát vložen 01. 07. 16)

Sociálně-psychiatrické centrum Kyjov přijmeme psychologa. Nástup možný ihned. Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na email reditel@fenix-centrum.cz

(inzerát vložen 29. 06. 16)

Přijmeme psychologa na plný úvazek (zástup za MD) pro práci v pedagogicko – psychologické poradně v Lounech.

Nástup možný ihned.

Podmínkou je vzdělání dle Zákona č. 563/2004 Sb. , o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, v platném znění.

Případní zájemce zašle CV na adresu: hana.polakova@pppuk.cz

(inzerát vložen 29. 06. 16)

Hledáme řešitele následujících výzkumných projektů v rámci postgraduálního doktorského studia (Ph.D.) na FTK Univerzity Palackého v Olomouci:
• Zaměření pozornosti jako strategie učení senzomotorických dovedností u dětí
• Vývoj diferenciální diagnostiky ADHD a DCD
• Účinky odlišných typů zaměření pozornosti na řízení pohybu a fyziologickou odezvu organismu
• Ověřování validity a spolehlivosti kvalitativního hodnocení motorické koordinace dětí v diagnostickém testu MABC-2.
Základní požadavky: Předpoklady pro výzkumnou práci, znalost anglického jazyka min. na úrovni B1, magisterské vzdělání v oborech psychologie, fyzioterapie, neurologie, nebo tělovýchovných oborech.
Kontakt: rudolf.psotta@upol.cz, 775 571 629 (do 20.7.2016).

(inzerát vložen 28. 06. 16)

Do akreditované psychologické ordinace v Příbrami hledám atestovaného kolegu/kolegyni na 1 den v týdnu za dobrých pracovních i finančních podmínek. Alternativně pozici nabízím i pro psychologa v předatestační přípravě. Místo bude volné od září 2016. V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte na tel. 602 555 465 nebo mailem na adresu: jitkailgnerovva@seznam.cz

(inzerát vložen 28. 06. 16)

Střední průmyslová škola stavební a obchodní akademie Kladno přijme od 1.9.2016 školního psychologa/ psycholožku na zavedéné pracoviště. Výše úvazku 0,5. Praxe v oboru a minimálně započatý terapeutický výcvik výhodou. V případě vašeho zájmu zašlete svůj životopis na skola@sosik.cz.

(inzerát vložen 27. 06. 16)

ZŠ Březenecká v Chomutově hledá školního psychologa (nástup od září 2016) na poloviční úvazek do týmu společně se školním speciálním pedagogem. Pozice bude financována z tzv. šablon pro ZŠ. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu sppberezenecka@seznam.cz. Telefonický kontakt : 737 829 829. Více informací o škole naleznete na www.zsbrezenecka.cz.

(inzerát vložen 27. 06. 16)

Pronajmu pro psychologickou praxi na 2 dny v týdnu krásnou nově zrekonstruovanou zařízenou ordinaci (49m2, čekárna s recepcí, ordinace, denní místnost, šatna s WC a sprchou) v Praze 4, Křesomyslově ul. č. 8 u nám. bratří Synků a Divadla na Fidlovačce. V místě dobře dostupném autem i městskou hromadnou dopravou. Kontakt: tomanova.eva@gmail.com.

(inzerát vložen 27. 06. 16)

Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň nabízí volné pracovní místo psychologa odd. výkonu vazby a testu k provádění preventivních, psychodiagnostických, psychoterapeutických a poradenských úkonů. Požadujeme: ukončené jednooborové magisterské studium psychologie (5 let). Nabízíme: finanční ohodnocení od 24.240,- Kč hrubého (12. platová třída). Bližší informace: Mgr. Linda Foldová, tel: 377 660 380, email: lfoldova@vez.plz.justice.cz

(inzerát vložen 22. 06. 16)

Základní škola Pardubice – Polabiny npor. Eliáše 344 přijme od 23.8 2016 školního psychologa (zástup za RD) na plný pracovní úvazek. V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu ředitele školy: f.nemec@zspol3.cz nebo volejte na tel.: 464 629 940. Více informací o škole naleznete na www.zspol3.cz.

(inzerát vložen 22. 06. 16)

Manželská a rodinná poradna Kladno hledá od září 2016 do svého týmu nového kolegu- muže na pozici manželský a rodinný poradce a psychoterapeut.
Požadujeme magisterské vzdělání v oboru psychologie nebo obdobného humanitního oboru a psychoterapeutický výcvik, alespoň započatý, zájem o obor.
Nabízíme zajímavou práci s párem, rodinou, skupinou i s jednotlivci, podporu zkušeného týmu, pravidelnou supervizi.
Možno i na zkrácený úvazek.
Své žádosti se životopisem zasílejte na mail:
scheinpflugova@zsi-kladno.cz

(inzerát vložen 22. 06. 16)

ZŠ Václava Havla v Poděbradech přijme od 1.9.2016 školního psychologa na plný úvazek. Praxe v oboru je podmínkou. Pokud Vás nabídka zaujala a máte zájem o podrobnější informace, pošlete prosím Váš životopis na hajzman@zsvaclavahavla.cz.

(inzerát vložen 21. 06. 16)

ZŠ Emila Zátopka a ZŠ dr. Milady Horákové v Kopřivnici hledají školního psychologa (nástup od září 2016) na plný úvazek, jedná se o zástup za RD. Výběrové řízení je aktuálně plánováno ke konci července. V případě zájmu zašlete CV na: psychologzsemzat@gmail.com

(inzerát vložen 20. 06. 16)

Celní správa ČR nabízí volné místo psychologa v Praze na dobu určitou (po dobu mateřské a rodičovské dovolené). Více informací: https://www.celnisprava.cz/cz/kariera/Voln%20pracovn%20msta%20v%20celn%20sprv/PM%20909240.pdf

(inzerát vložen 19. 06. 16)

Základní škola logopedická s.r.o., Ostrava – Hrabová přijme školního psychologa. Nabízíme plný úvazek, nástup od 25.8. 2016.
Požadujeme: jednooborové magisterské studium psychologie, zájem o práci s dětmi, rodiči a učiteli. Vítáme zkušenosti z oblasti
školní a poradenské psychologie. Nabízíme: perspektivní práci, vybavení diagnostickými nástroji, možnost dalšího vzdělávání,
firemní notebook. Platové podmínky dle tarifních tabulek.
Kontaktní údaje: Mgr. Lenka Brandejsová, Ph.D. – vedoucí školního poradenského pracoviště, l.brandejsova@zs-klokanek.eu.

(inzerát vložen 16. 06. 16)

Pro nově vznikající SVP – ambulanci ve Frýdlantu v Čechách příjmeme:
Psychologa – vzdělání – min. jednooborová magisterská psychologie
Jedná se o individuální práci s dětmi, třídními kolektivy a dětskými i rodinnými skupinami
Nabízíme možnost ubytování v místě. Nástup dle dohody
Životopisy pouze na mail: v.brebta@ddu-liberec.cz

(inzerát vložen 15. 06. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 11 a 12 přijme od 1. 9. 2016 speciálního pedagoga pro pracoviště PPP v Kupeckého 576, Praha 4 – Háje na 0,5 úvazku. Podmínkou přijetí je vystudovaný obor speciální pedagogika v rozsahu magisterského studia. Zájem o pracovní místo možno zasílat na e-mail: novakova@ppp11a12.cz

(inzerát vložen 14. 06. 16)

Speciálně pedagogické centrum při Dětském domově, Mateřské škole, Základní škole a Praktické škole Zlín, Lazy přijme do svého týmu psychologa na plný úvazek (po dohodě možný i částečný) s nástupem od 1. 9. 2016.
Požadujeme odbornou kvalifikaci v souladu se z. č. 563/2004 Sb. v platném znění (VŠ v oboru psychologie), diagnostická praxe a psychoterapeutický výcvik výhodou.
Nabízíme dobře vybavené, pěkné pracovní prostředí, příjemný a zkušený kolektiv, podporu v dalším vzdělání, plat dle tarifních tabulek.
Své žádosti a strukturovaný životopis zasílejte na adresu: spc@ddskolyzlin.cz

(inzerát vložen 13. 06. 16)

PPP Sk Kolín hledá pro pracoviště Mladá Boleslav psychologa. Nabízíme plný úvazek 1,0 – nástup od 1. 10. 2016, platové podmínky dle aktuálních platových tabulek .
Požadujeme: VŠ vzdělání dle školského zákona – magisterský titul obor psychologie, uživatelské znalosti práce s počítačem, ochota k dalšímu vzdělávání.
Kontaktní údaje: Mgr. Karolína Presová- vedoucí odloučeného pracoviště PPP SK ML. Boleslav, presova@pppsk.cz, tel.:731417226, 326731066

(inzerát vložen 09. 06. 16)

Centrum psychologie s.r.o. v Teplicích nabízí úvazek 1,0 pro psychologa ve zdravotnictví/klinického psychologa. Požadujeme: jednooborové magisterské studium psychologie, kvalifikační kurz psycholog ve zdravotnictví nebo atestaci z klinické psychologie, zájem o práci s dětmi, dospívajícími a jejích rodinami. Nabízíme: akreditované pracoviště vybavené moderními psychodiagnostickými a terapeutickými metodami pro všechny věkové kategorie, náročnou a zajímavou práci v mladém týmu, pestré složení pracovní náplně, prostor pro osobní realizaci a systematickou podporu dalšího vzdělávání. Mzdové podmínky dle výše dosažené kvalifikace a s tím spojené samostatnosti při výkonu práce, mzdové rozpětí od 16 200 do 45 000 Kč/měsíc. Nástup možný ihned. Vhodné i jako absolventské místo. Vaše strukturované životopisy zasílejte emailem na adresu: centrum.psychologie@seznam.cz

(inzerát vložen 03. 06. 16)

Nabízíme k pronájmu volné dny v psychologické praxi v Praze na Vinohradech. Prostory jsou klidné, nově po rekonstrukci, 42 m2, včetně čekárny a zázemí. Vhodné pro individuální, párovou či rodinnou terapii i práci s menšími skupinami. Výborná dostupnost. Cena od 2 500,- za 1 den v týdnu 4x měsíčně. Info na tel. 607 053 004

(inzerát vložen 31. 05. 16)

Poradna pro rodinu Pardubického kraje

Oznámení o vyhlášení dvou výběrových řízení

Ředitel PPR Pk vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozice:
psycholog pro oblast manželského a rodinného poradenství – pobočka Pardubice
Místo výkonu práce: PPR Pk, Mozartova 449, 530 09 Pardubice

vedoucí detašovaného pracoviště a psycholog pro oblast manželského a rodinného poradenství – pobočka Ústí nad Orlicí
Místo výkonu práce: PPR Pk, Na Pláni 1343, 562 06 Ústí nad Orlicí

Informace ohledně požadavků na uchazeče, charakteristiky obou pracovních pozic a dalších informací naleznete na www.poradnapardubice.cz

(inzerát vložen 30. 05. 16)

ZŠ a MŠ Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace přijme od 1. 9. 2016 školního psychologa na celý úvazek. Požadujeme vysokoškolské vzdělání v oboru psychologie a zájem o práci s dětmi. Zkušenosti, absolvované kurzy a další psychologické dovednosti velkou výhodou.
V případě zájmu odesílejte své dotazy, životopisy a motivační dopisy na lucieadolfova@seznam.cz do 9. 6. 2016.

(inzerát vložen 30. 05. 16)

Ambulance klinické psychologie ve Valašském Meziříčí přijme psychologa na zkrácený pracovní úvazek.
Jedná se o práci s dětmi i dospělými. Požadavky: ukončené pětileté jednooborové magisterské studium psychologie. Ukončený akreditovaný kvalifikační kurz Psycholog ve zdravotnictví. Atestace v oboru klinická psychologie podle zákona č. 96/2004 Sb. Nebo zařazení do předatestační přípravy výhodou. Alespoň započatý psychoterapeutický výcvik akreditovaný pro zdravotnictví výhodou. Jedná se o úvazek 0,5 na dobu určitou. Kontaktní email: psychologicka.praxe@seznam.cz

(inzerát vložen 25. 05. 16)

ODBORNÝ GARANT KLINICKÉ PSYCHOLOGIE
Olivova dětská léčebna o.p.s Říčany u Prahy hledá odborného garanta klinické psychologie

Požadováno:
- Atestace z oboru klinická psychologie
- VŠ – jednooborová psychologie, specializační obor klinická psychologie (dle zákona 96/2004 sb. o nelékařských zdravotnických povolání v platném znění)
Léčebna má svého psychologa ve zdravotnictví, hledá odborné vedení.
Nástup možný ihned.
Kontakt: Helena Ministrová, tel. 323 619 189, mobil 602 627 741, e-mail: personal@olivovna.cz

(inzerát vložen 25. 05. 16)

Psycholog: Národní bezpečnostní úřad hledá uchazeče o pracovní pozici – psycholog. Popis práce: posuzování osobnostní způsobilosti při provádění bezpečnostního řízení fyzických osob, metodická činnost v oboru své působnosti, provádění psy. vyšetření uchazečů o zaměstnání v Úřadu, koncepční a normotvorná činnost z hlediska oboru v oblasti ochrany utajovaných informací, pracovně psychologické poradenství. Požadavky: VŠ vzdělání – magisterské studium v oboru psychologie, minimálně tři roky praxe v oboru psychologie. Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na adresu: personalistika@nbu.cz.

(inzerát vložen 25. 05. 16)

Nemocnice Třinec, p.o. přijme psychologa ve zdravotnictví.
Požadavky na uchazeče:
– VŠ vzdělání magisterského stupně – jednooborová psychologie
– ukončený akreditovaný kurz psycholog ve zdravotnictví
Předpokládá se směřování k atestaci z klinické psychologie.
Velikost úvazku 0,5, nástup dle dohody, místo výkonu práce Nemocnice Třinec.
V případě zájmu urychleně zašlete strukturovaný životopis na adresu chrobak@nemfm.cz.

(inzerát vložen 25. 05. 16)

Pedagogicko-psychologická poradna Hodonín, příspěvková organizace, přijme pracovníka na pozici psycholog.
Požadované vzdělání: ukončené magisterské studium jednooborové psychologie (praxe v oboru vítána)
Pracovní poměr: na dobu určitou (zástup za RD)
Nástup: 1.7.2016
Uchazeči o pracovní pozici zasílejte žádost se strukturovaným životopisem na email: ppp.tapticova@seznam.cz

(inzerát vložen 21. 05. 16)

Středisko výchovné péče ve Svitavách hledá psychologa na plný úvazek s možným nástupem od 1. 9. 2016. Své CV zasílejte na svpsy@seznam.cz

(inzerát vložen 18. 05. 16)

SPC při MŠ a ZŠ pro sluchově postižené Brno, přijme na částečný úvazek psychologa ( zástup za MD). Nástup od 1.9.2016. Požadujeme VŠ v oboru psychologie, znalost Znakového jazyka, orientace v problematice sluchově postižených a diagnostická praxe výhodou. Žádosti a životopis zasílejte na adresu: hlouskova@zsspbrno.cz

(inzerát vložen 17. 05. 16)

Speciálně pedagogické centrum při Dětském domově, Mateřské škole, Základní škole a Praktické škole Zlín, Lazy přijme do svého týmu psychologa na plný úvazek s nástupem od 1. 9. 2016.
Požadujeme odbornou kvalifikaci v souladu se z. č. 563/2004 Sb. v platném znění (VŠ v oboru psychologie), diagnostická praxe a psychoterapeutický výcvik výhodou.
Nabízíme dobře vybavené, pěkné pracovní prostředí, příjemný a zkušený kolektiv, podporu v dalším vzdělání, plat dle tarifních tabulek.
Své žádosti a strukturovaný životopis zasílejte na adresu: spc@ddskolyzlin.cz

(inzerát vložen 28. 04. 16)

PPP Plzeň přijme psychologa na úvazek 1,0. Nástup možný ihned, platové podmínky v souladu s aktuálními platovými tabulkami pro pedagogické pracovníky. Hlavní pracovní náplní je diagnostika, poradenství, podpůrná terapie. Strukturovaný životopis je možné zaslat na irena.prikazska@pepor-plzen.cz

(inzerát vložen 28. 04. 16)