Off_01

Na těchto stránkách můžete inzerovat volná místa pro psychology nebo svůj zájem o práci psychologa.

Po zaslání inzerátu na adresu veronika.cernochova@testcentrum.cz jej umístíme na těchto stránkách.

Délka jednoho inzerátu je omezena na 600 znaků (včetně mezer) a inzerát bude zveřejněn nejdéle jeden rok.

Volná místa Práci hledají

Soukromá ordinace klinické psychologie v Říčanech u Prahy hledá psychologa na 0,5 pracovního úvazku. Podmínkou je ukončené studium jednooborové psychologie. Výhodou alespoň započatý psychoterapeutický výcvik. Nabízíme rozmanitou psychodiagnostickou a terapeutickou práci s dětmi i dospělými. a příjemné pracovní prostředí. V případě zájmu zašlete životopis na email: klinickapsychologie@email.cz. Bližší informace na telefonu: 774 974 898.

(inzerát vložen 21. 02. 18)

Absolvent Mgr. oboru Psychoterapie na katedře psychologie FSS v Brně, 5 letý sebezkušenostní výcvik,  výcvik TKI,  9 let individuální i skupinové terapeutické  praxe v oblasti závislostí, 3 roky praxe v krizovém centru, hledám psychoterapeutické uplatnění, ideálně na plný úvazek v Praze. Za případné nabídky na chromcak.jiri@seznam.cz děkuji, CV zašlu.

(inzerát vložen 25. 11. 17)

Pedagogicko – psychologická poradna Středočeského kraje, pracoviště Praha 9 – Hloubětín, hledá psychologa na plný úvazek. Požadujeme magisterské studium jednooborové psychologie, nabízíme práci v příjemném kolektivu a možnost dalšího vzdělávání. Nástup je možný ihned. V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete strukturovaný životopis.
Kontakt : travnickova@pppsk. cz tel. 281 867 331

(inzerát vložen 19. 02. 18)

Dobrý den,

jmenuji se Kamila Horská a hledám příjemnou, terapeutickou místnost pro psychologické konzultace pro děti i dospělé. Ideálně s recepcí. Ráda budu místnost sdílet s dalšími kolegy v Praze v centru. Měla bych však zájem o alespoň 3 dny v týdnu. Mám částečně své vybavení.
Kontaktujte mě prosím na kamila.horska@gmail.com.
Děkuji, Horská

(inzerát vložen 24. 10. 17)

Speciálně pedagogické centrum (pro autismus a vady řeči) v Ostravě hledá psycholožku, psychologa s vystudovanou jednooborovou psychologií. Potřebná je dobrá čeština a řidičský průkaz skupiny B. Základ práce je diagnostika a poradenství. Hlásit se mohou i absolventi. Nástup možný ihned. Zaškolíme, nabízíme dobrý kolektiv. Bližší informace podá pan ředitel. Váš motivační dopis a životopis zasílejte panu řediteli Mgr. R. Galiovi na e-mail: rostislav.galia@zskptvajdy.cz a vedoucí SPC Mgr. Jarmile Rakusové na e-mail: spc.rakusova@zskptvajdy.cz

(inzerát vložen 19. 02. 18)

Hledám místo v oboru psychologie – Zlínský a Olomoucký kraj (psycholog ve škole, v
sociálních službách, neziskových organizacích apod…). Mám dlouholetou praxi ve školském
poradenském zařízení (Ped.psychologická poradna), nemám atestaci pro práci ve
zdravotnictví. Kontakt: drdaj@post.cz . V případě zájmu zašlu podrobnější údaje a životopis.

(inzerát vložen 24. 10. 17)

Nabídka pozic interních a externích postgraduálních doktorandů na FTK UP v Olomouci pro
následující výzkumná témata:
• Ověřování účinků metody stroboskopického vidění na pozornost, anticipaci a vizuomotorickou koordinaci u dětí s ADHD (nebo u dětí s vývojovou poruchou koordinace – DCD)
• Metoda klidného oka („quiet eye“) v senzomotorickém učení dětí s ADHD nebo DCD
• Neuromotorické markery ADHD a DCD u dětí: Příspěvek k diferenciální diagnostice
• Účinky zaměření pozornosti na vidění a vizuomotorickou koordinaci u dětí
Vhodné pro absolventy psychologie, speciální pedagogiky, fyzioterapie nebo tělovýchovných oborů.
Kontakt: 775 571 629, 585 636 112, rudolf.psotta@upol.cz

(inzerát vložen 19. 02. 18)

Hledám práci v Brně v oblasti psychologie práce a organizace nebo poradenství. Jsem absolventem pětiletého oboru Psychologie na FF MU, od října nastupuji na psychoterapeutický výcvik. Mám zkušenosti v oblastech kompletního náborového procesu, AC/DC a kariérového poradenství. Dále mám zkušenosti se zadáváním, vyhodnocováním a interpretováním psychodiagnostických metod (individuálně i skupinově) i s následným předáváním zpětné vazby. Budu rád za Vaše nabídky, v případě zájmu zašlu podrobnější informace. Kontakt: Petr Matoušek, matousek.petr5@gmail.com nebo tel. 608 432 715.

(inzerát vložen 20. 07. 17)

Nabídka pozice postdoktorského výzkumného pracovníka v oblasti diagnostiky senzomotorického vývoje a učení dětí, včetně dětí se specifickými poruchami učení – téma bude specifikované podle zájmu uchazeče. Informace včetně alternativních témat naleznete na:
http://www.psup.cz/podpora-mobility-na-univerzite-palackeho-v-olomouci/
materiál M3 13b FTK (CZ nebo EN)
první kontakt zájemců na tel. 775 571 629, rudolf.psotta@upol.cz

(inzerát vložen 15. 02. 18)

Hledáme psychologa pro práci v Pedagogicko-psychologické poradně Ústeckého kraje
(www.pppuk.cz), pracoviště: Teplice, Děčín, Chomutov, Kadaň, Most, Ústí nad Labem.
Nástup možný ihned.
Podmínkou je vzdělání dle Zákona č. 563/2004Sb., v platném znění.
Nebudeme odpovídat na nabídky uchazečů o zaměstnání, kteří nesplňují předepsané vzdělání.
Případný zájemce zašle CV v elektronické podobě na adresu: hana.polakova@pppuk.cz

(inzerát vložen 15. 02. 18)

Nemocnice Blansko přijme klinického psychologa v úvazku 1,0. Bližší informace podá Eva Machačová, 516 838 116, machacova@nemobk.cz

(inzerát vložen 13. 02. 18)

Školní psycholog v Praze 4 – Libuš
ZŠ Meteorologická v Praze 4 – Libuš hledá školního psychologa na zkrácený nebo plný úvazek. Vlastní terapeutická místnost samozřejmostí, možnost využití pro soukromou klientelu dohodou. Více informací o nás na www.zsmeteo.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Jaroslav Kulik, reditel@zsmeteo.cz

(inzerát vložen 09. 02. 18)

Akreditovaná ambulance klinické psychologie (dětské a dospělé) v Praze1 hledá psychologa na 0,5 úvazek. Podmínkou je ukončené magisterské studium jednooborové psychologie a ukončený kurz “Psycholog ve zdravotnictví”, zahájené či ukončené psychoterapeutický výcvik a předatestační příprava výhodou. Ználost angličtiny výhodou, požadujeme rodilého mluvčí českého jazyka a základní znalost s administraci dětských a dospělých testových metod. Nabídky se životopisem a představou o čisté mzdě posílejte na info@propsyche.cz. Nástup do zaměstnání možné hned.

(inzerát vložen 08. 02. 18)

Psychiatrická nemocnice v Dobřanech nabízí místo psychologa na plný úvazek.
Nemocnice má akreditace pro výuku v klinické i dětské klinické psychologii, veškeré povinnosti vyplývající z předatestační přípravy lze splnit interně, podporuje vzdělávání psychologů.
V případě zájmu zasílejte email se svým životopisem a motivačním dopisem na hana.navratilova@pld.cz . Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo poskytneme přímo na pracovním pohovoru.
PhDr. Karolína Malá; Mgr. Hana Navrátilová

(inzerát vložen 08. 02. 18)

Pronajmu kompletně vybavenou psychoterapeutickou praxi s vlastním sociálním zařízením v Praze 8 Karlíně. Pouze blokově (den/půlden) dle dohody, hodinově ne. Pro bližší informace a prohlídky pište na karelflaska@gmail.com

(inzerát vložen 08. 02. 18)

Soukromá klinika LOGO s.r.o., přijme na pracoviště v Praze na Karlově náměstí klinického psychologa nebo psychologa ve zdravotnictví. Nabízíme práci na plný nebo částečný pracovní úvazek, mezioborovou spolupráci, příjemný kolektiv, zaměstnanecké benefity. Jde o rozmanitou a zajímavou diagnostickou i terapeutickou práci s převážně dětskou klientelou. Pokud vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání CV na personalni@logoped.cz. Kontaktní osoba: Věra Matějková.

(inzerát vložen 08. 02. 18)

Město Bučovice hledá pro Základní školy v Bučovicích školního psychologa na plný úvazek, případně na částečný úvazek. Nástup: po vzájemné dohodě. Náplň práce: konzultační činnost, psychologické poradenství, metodická a informační činnost žákům, zákonným zástupcům dětí a pedagogům škol při výchovných a vzdělávacích potíží žáků.

Požadujeme: ukončené magisterské vzdělání v oblasti psychologie. Výhodou: praxe v oboru
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis prostřednictvím emailu na adresu: teuchnerova@bucovice.cz, bližší informace na tel. čísle – 517324427, 734685222, Mgr.Teuchnerová

(inzerát vložen 07. 02. 18)

Pedagogicko-psychologická poradna pro Prahu 11a12 přijme pracovníka na pozici metodik prevence v rozsahu 1,0 úvazku pro pracoviště Barunčina 11, Praha 12. Požadujeme VŠ magisterské vzdělání obor psycholog/speciální pedagog. Více informací u PhDr. Novákové, ředitelky poradny: novakova@ppp11a12.cz, tel: 777 143 003

(inzerát vložen 29. 01. 18)

PN v Kroměříži přijme „klinického psychologa“ (popř. „psychologa ve zdravotnictví“) na úvazek 1,0; nástup ihned nebo dohodou.

Požadavky:
• jednooborové magisterské studium psychologie
• akreditovaný kvalifikační kurz „Psycholog ve zdravotnictví“
Pracovní náplň:
• psychodiagnostika, ind. a skup. psychoterapie osob s psychotickými a afektivními poruchami, výhledově práce na oddělení pro léčbu osob závislých na psychoakt. látkách
Životopis a motivační dopis zasílejte do 15.2. 2018 vedoucímu psychologie PhDr. Martinu Jánišovi na kontaktní email: janism@pnkm.cz. Více informací na stránkách PNKM

(inzerát vložen 29. 01. 18)

Dětská psychiatrická nemocnice Louny

přijme

psychologa (i neatestovaného)

v oboru nabízíme podporu předatestačního i celoživotního vzdělávání,
dobré platové ohodnocení, atd.

Bližší informace osobně nebo telefonicky.

Kontakt : 776 155 303, 415 620 130, pavel.kracmer@dpnlouny.cz

(inzerát vložen 25. 01. 18)

Dětská psychiatrická nemocnice Louny
přijme
psychologa (i neatestovaného)
v oboru nabízíme podporu předatestačního i celoživotního vzdělávání, dobré platové ohodnocení, atd.
Bližší informace osobně nebo telefonicky.
Kontakt : 776 155 303, 415 620 130, pavel.kracmer@dpnlouny.cz

(inzerát vložen 25. 01. 18)

Nemocnice Ostrov přijme psychologa
Nabízíme:
• zajímavou a zodpovědnou práci v dynamicky se rozvíjejícím soukromém zdravotnickém zařízení
• možnost specializační přípravy v oboru klinická psychologie
• různorodou práci na akutním i psychoterapeutickém oddělení
• dobré platové podmínky, benefity, dovolená 5 týdnů + 1 týden
Požadujeme:
• ukončené magisterské vzdělání v oboru jednooborová psychologie
• kurz Psycholog ve zdravotnictví, psychoterapeutický výcvik výhodou
• zájem o obor, vstřícný přístup, týmová spolupráce
Prim. MUDr. Richard Záleský, tel: +420 774 521 784, e-mail: zalesky@nemostrov.cz

(inzerát vložen 24. 01. 18)

CIPS LK, p. o., hledá na plný úvazek psychologa do Poradny pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Liberec.
Nástup 1. 4. 2018.
Kvalifikační předpoklady dle Zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách (§ 116a). Požadujeme trestní bezúhonnost, základní znalosti práce s PC, komunikační dovednosti, vstřícnost, spolehlivost. Zkušenosti v oboru vítány.
Profesní životopisy posílejte na: rodpor.liberec@volny.cz do 8. 3. 2018
Výběrové řízení proběhne: 12. 3. 2018 v Poradně pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Liberec, Dvorská 445, Liberec
Dotazy na tel. čísle: 606 167 312, 485 108 866

(inzerát vložen 23. 01. 18)

Do ambulance klinické psychologie a psychoterapie v Mladé Boleslavi příjmu klinického psychologa/psycholožku nebo psychologa/psycholožku ve zdravotnictví. Ambulance je akreditovaným pracovištěm pro specializační vzdělávání v klinické psychologii. Výše úvazku a termín nástupu dle domluvy. Nabízím různorodou psychoterapeutickou a diagnostickou práci s dětmi, dospívajícími a dospělými, dále nadstandardní finanční ohodnocení dle výše úvazku a dosaženého vzdělání a praxe, flexibilní pracovní dobu, podporu vzdělávání, supervizi. Email: jana.pichova.psycholog@gmail.com a telefon: 776 769 338

(inzerát vložen 18. 01. 18)

Psychiatrická léčebna Petrohrad, p.o. (Ústecký kraj) hledá do svého teamu psychologa ve zdravotnictví. Nabízíme úvazek 1,0 (případně úvazek částečný), náborový příspěvek 75-200 tisíc korun (dle vnitřní směrnice organizace), smlouvu na dobu neurčitou, zaměstnavatelem hrazené náklady na další vzdělávání, aj. Kompletní znění inzerátu na: www.plpetrohrad.cz . Žádosti je možné zasílat na adresu: hana.jamborova@plpetrohrad.cz

(inzerát vložen 18. 01. 18)

Ordinace klinické psychologie pro dospělé v Semilech přijme psychologa. Místo je vhodné pro klinické psychology, pro psychology v předatestační přípravě-akreditovaná ordinace, úvazek 1,0 (nebo dle dohody). Dobré platové podmínky, flexibilita pracovní doby, individuální supervize.
Požadované předpoklady: absolvování kurzu „Psycholog ve zdravotnictví“, započatý psychoterapeutický výcvik. Atestace a funkční specializace výhodou. Nástup dle dohody.
V případě zájmu zašlete prosím CV na email: adra@centrum.cz nebo volejte 737762077, Mgr. Adriana Náhliková.

(inzerát vložen 17. 01. 18)

Dětská psychiatrická nemocnice Louny přijme psychologa (i neatestovaného) v oboru nabízíme podporu předatestačního i celoživotního vzdělávání, dobré platové ohodnocení, atd.

Bližší informace osobně nebo telefonicky.

Kontakt : 776 155 303, 415 620 130, pavel.kracmer@dpnlouny.cz

(inzerát vložen 15. 01. 18)

Prodám zavedenou ambulanci klinické psychologie v jižních Čechách.
Cena 500 tis. Kč. Hezké prostory. Možnost ubytování. Tel.: 606 237 063.

(inzerát vložen 12. 01. 18)

POLIKLINIKA AGEL v Praze hledá klinického psychologa.
Požadujeme:
• Spec. a zdrav. způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.
• VŠ vzdělání v oboru
• Spec.vzdělání v oboru klinická psychologie
• osvědčení k výkonu bez odborného dohledu
Nabízíme:
• práci v akreditovaném zdrav. zařízení
• úvazek 0,6, postupné navýšení úvazku možné
• příspěvky na vzdělávání
• 2 krát ročně odměny ….A spoustu dalších výhod
Bližší informace:
Mgr. Klára Pavlišová – tel: 601 158 700, email: klara.pavlisova@agel.cz
V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání Vašeho CV na emailovou adresu

(inzerát vložen 10. 01. 18)

Hledám do své zavedené privátní praxe klinického psychologa – atestovaného či v předatest. přípravě, s dokončeným psychoterap. výcvikem /kromě KBT/ na částečný úvazek, ŽL nutností
Poliklinika Otrokovice, evadudeskova@gmail.com, 606 342 100

(inzerát vložen 09. 01. 18)

Střední škola elektrotechniky a strojírenství, Praha 10 Jesenická 1 přijme v rámci tzv. šablon do školního poradenského pracoviště psychologa/žku na 0,5 úvazku (lze i na dohodu o pracovní činnosti). Podmínkou je absolvování magisterského studia psychologie. Nástup ihned či dle dohody.
Ing. Jan Charvát, zástupce ředitelky – jan.charvat@ssesp10.cz, tel.: 720 161 895.

(inzerát vložen 08. 01. 18)

Přijmu atestovaného klinického psychologa na 2 až 5 dní v týdnu. Výborné pracovní i finanční podmínky. Nutno dojíždět z Prahy.
Info na: psychologickaambulance@email.cz

(inzerát vložen 04. 01. 18)

Mezinárodní personálně – poradenská společnost hledá psychologa se zkušenostmi s krizovou intervencí, který je schopen pracovat v anglickém jazyce. Nabízíme spolupráci na projektu poskytování telefonických a osobních konzultací klientům, kteří se ocitnou v zátěžových situacích, týkající se jejich osobního nebo pracovního života. Více informací o službě se můžete dozvědět na stránkách e-a.cz. V případě zájmu o spolupráci kontaktuje Mgr. Marka Řápka na telefonním čísle +420734573299 nebo emailu marek.rapek@asystems.as .

(inzerát vložen 04. 01. 18)

Psychiatrická nemocnice v Dobřanech nabízí místo psychologa na plný úvazek.
Nemocnice má akreditace pro výuku v klinické i dětské klinické psychologii, veškeré povinnosti vyplývající z předatestační přípravy lze splnit interně, podporuje vzdělávání psychologů.
V případě zájmu zasílejte email se svým životopisem a motivačním dopisem na hana.navratilova@pld.cz . Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo poskytneme přímo na pracovním pohovoru.
PhDr. Karolína Malá; Mgr. Hana Navrátilová

(inzerát vložen 21. 12. 17)

Psycholog bezpečnostního sboru – Celní správa ČR, plný úvazek, pracovní poměr, nástup 1. 3. 2018. Náplň práce: psychodiagnostika v rámci výběru uchazečů, péče o zaměstnance, vzdělávání zaměstnanců, psychologická asistence při výkonu celní činností. Více informací a CV na psycholog@cs.mfcr.cz

(inzerát vložen 21. 12. 17)

PSYCHOLOG POLICIE ČR
Krajské ředitelství policie Středočeského kraje přijme do pracovního poměru psychologa na plný úvazek do 12. platové třídy.
Náplň práce: psychodiagnostika,konzultace a poradenské služby pracovníkům policie,péče o oběti trestných činů a podpora policejních činností
Požadujeme: jednooborové mgr. studium psychologie, aktivní řidič – sk.B, zkušenosti s poskytování krizové intervence a práce s psychodiagnostickými metodami výhodou.
Životopis a motivační dopis posílejte do 28. 2. 2018 na e-mail: aneta.semerakova@pcr.cz
Bližší informace: kpt. Mgr. Aneta Semeráková,tel. 607 007 938

(inzerát vložen 21. 12. 17)

Městská poliklinika Praha přijme klinického psychologa na plný či částečný úvazek s nástupem dle dohody.
Požadujeme osvědčení k výkonu zdravotnického povolání v oboru klinická psychologie a funkční specializaci v systematické psychoterapii.
Nabízíme zavedenou a moderně vybavenou ordinaci v centru Prahy, zázemí polikliniky s širokým spektrem navazující péče, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké stravování, příspěvek na vzdělávání a další benefity.
V případě zájmu zašlete své CV na e-mail t.darasova@prahamp.cz
Kontakt: Mgr. Táňa Darášová, tel: 222 924 214

(inzerát vložen 18. 12. 17)

Nabízíme k pronájmu psychologickou praxi na Vinohradech, máme oprávnění od Magistrátu k provozování klinické psychologie. Jedná se o nebytový prostor v přízemí secesního domu, dům i ordinace nově po rekonstrukci. Dispoziční řešení: čekárna, zázemí, 2 spojené místnosti, celkem 43m2. Výborná dostupnost a klid. Bližší info na tel. 607 053 004

(inzerát vložen 15. 12. 17)

Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vašatova 1438, příspěvková organizace hledá školního psychologa na 0,5 úvazek.
Nástup 1.1.2018. Nabízíme flexibilní pracovní dobu a příjemný kolektiv..
Požadujeme ukončené magisterské vzdělání v oboru psychologie a zkušenost práce s dětmi.
Kontakty pro nabídky: 312 247 513, 606 602440

(inzerát vložen 13. 12. 17)

ZŠ a MŠ Brno, Kotlářská hledá na plný úvazek nového školního psychologa/psycholožku jako náhradu za MD, s plánovaným nástupem od března.
Jedná se o běžnou ZŠ, pozice školního psychologa má na škole již dlouholetou tradici. ŠPP tvoří jak dvě výchovné poradkyně, metodička prevence, tak i speciální pedagožka. Víc informací je možno dohledat na webu http://www.kotlarska.cz/.
V případě zájmu o pozici kontaktujte přímo pana ředitele Libora Zřídkaveselého libor.zridkavesely@kotlarska.cz, s dotazy se můžete obrátit i na současnou školní psycholožku.

(inzerát vložen 11. 12. 17)

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy hledá klinického psychologa nebo psychologa ve zdravotnictví s minimálně roční praxí a psychoterapeutickým výcvikem (nebo 2-3 roky započatým výcvikem) na plný pracovní úvazek s možným nástupem od ledna či února 2018. Bližší informace podá vedoucí klinický psycholog PhDr. Jitka Skramuská, tel. 326715746, email: jitka.skramuska@pnkosmonosy.cz
Životopis i s motivačním dopisem prosím zasílejte k rukám vedoucího klinického psychologa.

(inzerát vložen 11. 12. 17)

KLINICKÝ PSYCHOLOG nebo PSYCHOLOG VE ZDRAVOTNICTVÍ
Pozice na dětském lůžkovém oddělení. Bohatá náplň práce, spolupráce s lékaři, ergoterapeuty, atd.
Požadujeme:Kurz Psycholog ve zdravotnictví nebo specializaci v oboru klinické psychologie, PT výcvik a zkušenost s diagnostikou výhodou.
Nabízíme:HPP, zařazení a ohodnocení dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, osobní ohodnocení, vzdělávání, zaměstnanecké bonusy, 6 týdnů dovolené)
Nástup možný od 1.2.2018. Kontakt: pavel.kracmer@dpnlouny.cz, 415 620 130, 776 155 303.

(inzerát vložen 11. 12. 17)

Ústřední vojenská nemocnice v Praze přijme atestovaného klinického psychologa. Nabízíme rozmanitou práci v oblasti psychodiagnostiky a psychoterapie, příjemný pracovní kolektiv a prostředí, různé zaměstnanecké benefity. Funkční specializace v systematické psychoterapii výhodou. Preferujeme úvazek 1.0. Nástup dle dohody, možný ihned. V případě zájmu prosím zašlete strukturované CV. Kontakt: PhDr. Alice Pulkrabková, Ph.D., alice.pulkrabkova@uvn.cz

(inzerát vložen 04. 12. 17)

Do ordinace klinické psychologie v Modřanech v Praze přijmu atestovaného klinického psychologa na plný nebo částečný úvazek. Nástup možný od ledna 2018, nebo po domluvě. Leona Dyrehauge. leonadyrehauge@gmail.com

(inzerát vložen 24. 11. 17)

Oblastní nemocnice Kladno, a.s., nemocnice Středočeského kraje hledá klinického psychologa – školitele. Nabízíme zajímavou a různorodou práci (psychodiagnostika dospělých a dětí, psychoterapie), příjemný pracovní kolektiv, výborné podmínky, zaměstnanecké benefity. Požadujeme specializaci v oboru klinické psychologie, 5 let praxe v oboru. Funkční specializace v systematické psychoterapii výhodou. Strukturovaný životopis zašlete ing. Lucii Růžičkové, tel: 312 606 413, na e-mail: lucia.ruzickova@nemocnicekladno.cz

(inzerát vložen 22. 11. 17)

V ZŠ Němčice nad Hanou hledáme od 02/2018 školního psychologa na plný úvazek. Jde o pracoviště vstřícné práci psychologa, budete v týmu se speciální pedagožkou a logopedkou. Sama odcházím pouze z rodinných důvodů. Kontakt na paní ředitelku je: 582 386 579. Životopisy zasílejte na zsnem@pvskoly.cz. Kontakt na mne: psychologzsnem@centrum.cz

(inzerát vložen 22. 11. 17)

Do akreditované psychologické ordinace v Příbrami hledám kolegu/kolegyni pro dlouhodobou spolupráci na 1-2 dny v týdnu za dobrých pracovních i finančních podmínek. Vzhledem k akreditaci zařízení je místo vhodné i pro psychologa v předatestační přípravě v rozsahu 0,5 úvazku. Místo bude volné od února 2018. Cesta z Prahy (zastávka Na knížecí) hromadnou dopravou trvá asi 50 minut. V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte na tel. 602 555 465 nebo mailem na adresu: jitkailgnerova@seznam.cz Děkuji.

(inzerát vložen 16. 11. 17)

V Praze na Vinohradech, blízkosti stanice metra A – Nám. Jiřího z Poděbrad, nabízím pronájem klidné, prostorné, plně zařízené místnosti vhodné pro terapie. V prostorech působíme již od roku 2000 a probíhá zde také fyzioterapie. Budeme se výhledově snažit o schválení ambulance pro ortopedii nebo rehabilitačního lékaře.
Bližší informace: dana-volna@email.cz, tel.: 773800390.

(inzerát vložen 14. 11. 17)

Nabízím pronájem nově zařízené terapeutické místnosti 20 m + kuchyňka a soc. zařízení, internet, klimatizace. Prostory jsou v perfektně udržovaném domě s recepcí 100m od stanice metra I.P. Pavlova. Cena nájmu 650 KČ za jeden den. Nyní je také volné ponděli do 15 hod. za 400,-
Kontakt: marcelasupikova@seznam.cz , tel. 603 195 057

(inzerát vložen 03. 11. 17)

Pronajmu pro lékařskou/terapeutickou praxi na 2-3 dny v týdnu krásnou nově zrekonstruovanou zařízenou ordinaci (49m2, čekárna s recepcí, ordinace, denní místnost, šatna s WC a sprchou) v Praze 4, Křesomyslově ul. č. 8 u nám. bratří Synků a Divadla na Fidlovačce. V místě dobře dostupném autem i městskou hromadnou dopravou. Kontakt: logopedie@kresomyslova8.cz

(inzerát vložen 01. 11. 17)

Soukromá psychologická praxe v Ústí nad Labem,
akreditované školící nestátní zdravotnické zařízení
akreditované zařízení pro dopravní psychologii.

Přijme:

psychologa ve zdravotnictví, vhodné pro preatestanty nebo absolventy, zajímající se o specializační průpravu v klinické psychologii

požadované vzdělání: VŠ jednooborové magisterské studium psychologie, nutný kurz Psycholog ve zdravotnictví (lze doplnit během praxe).

Bližší informace na tel. 475650161, 737380433 PhDr. Mikuličová Yveta

Písemné nabídky lze zasílat na adresu : e-mail: ymikulic@phdrmikulicova.cz

(inzerát vložen 30. 10. 17)

Pracovní nabídka: Speciální pedagog – učitel/učitelka česko – britské MŠ – nástup ihned. Česko-britská MŠ – Tip Toes Preschool hledá do svého týmu speciálního pedagoga do mateřské školy ve Staré Boleslavi se specializací logopedie a to i na částečný úvazek, či na celý úvazek v rámci pozice učitele/učitelky mateřské školy. Komunikativní znalost aj nutná. Kontakt: director@tiptoes.cz, 739047470, nebo osobní návštěva. (K dispozici je také možnost příjemného ubytování.) Těšíme se na Vás – www.tiptoes.cz

(inzerát vložen 27. 10. 17)

Prodám ambulanci klinické psychologie v Jihočeském kraji.
Výborné podmínky. Email: psychologickaambulance@email.cz

(inzerát vložen 27. 10. 17)

Nabídka práce – Školní psycholog/psycholog v SPC:

úvazek: 1,0 (skládá se z 0,5 úvazku jako školní psycholog, 0,5 úvazku jako psycholog v SPC) místo práce: Střední odborné učiliště a Praktická škola Kladno Vrapice, Vrapická 53 Kladno, 272 03 nástup: dohodou, nejpozději 1.12.2017 plat: podle platové třídy + odměny k základnímu platu (zajímavé finanční ohodnocení) benefity: pružný pracovní čas, příjemné pracovní prostředí, skvělý nadřízený, který Vám ponechá volnou ruku a možnost rozhodování, notebook, služební mobil, příspěvek na rekreaci, 40 dnů dovolené + 6 dnů volna na samostudium podmínka přijetí: VŠ 2. stupeň v oboru jednooborová psychologie Pozice je vhodná i pro absolventa. V případě nástupu v průběhu listopadu zaškolení psychologem. kontakt: medzihorska@ouvrapice.cz (inzerát vložen 18. 10. 17)

ZŠ Jindřicha Matiegky Mělník přijme školního psychologa na plný pracovní úvazek. Nástup 1. 12. 2017, jedná se o zástup za MD (na 3 roky). Spolupráce školy s psychologem je jednou z priorit školy, pozice je zavedena více než 8 let. Podpora vedení školy, vzdělávání, možnost supervizí, vybavený psychologický kabinet, předání pozice stávající psycholožkou. Požadujeme ukončené Mgr. vzdělání v oboru psychologie, samostatnost, nadstandardní zájem o obor, spolehlivost. Vhodné i pro absolventy. V případě zájmu kontaktujte současnou psycholožku Mgr. Valerii Felcman, tel: 315636433, Felcman@zsjm-me.cz.

(inzerát vložen 13. 10. 17)

Nabízíme pronájem nezařízené místnosti vhodné pro poradenskou či terapeutickou praxi v Brně v Králově Poli na ulici Vackova. Jedná se o menší místnost vhodnou pro individuální či párové konzultace v prvním patře domu, kde pracují pouze psychologové a terapeuti se soukromou praxí. V domě je čekárna, náleží k němu i zahrada, po domluvě lze příležitostně využít i větší místnost vhodnou pro práci se skupinou. Jedná se o klidné místo s dobrou dopravní dostupností. Cena pronájmu je 2865,-Kč/měsíc včetně zálohy na energie. Pro další informace: tana.simeckova@volny.cz

(inzerát vložen 10. 10. 17)

Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice hledá klinického psychologa /klinickou
psycholožku/, s atestací a praxí minimálně 6 let v klinice, na pozici školitele pro
neatestované psychology. Pokud máte atestaci a funkční specializaci nabízí PN nadstandartní
platové ohodnocení.Více informací: Mgr. Petr Ptáček: petr.ptacek@pnhberkovice.cz
Doprava je možná společně spolujízdou s kolegy /lékaři, nebo psychology/ autem z Kobylis
Ládví nebo Proseka – doba dojezdu z Kobylis je 25 minut.

(inzerát vložen 09. 10. 17)

Pro svoji ambulanci v prostorách Polikliniky Prosek (přímo u stanice metra C Střížkov) hledám dopravního psychologa\psycholožku. Prostory, přístrojové\testové vybavení a klientela jsou zajištěny. Zájemci mohou psát na xnedved@gmail.com nebo volat na 72594744.

(inzerát vložen 03. 10. 17)

Institut psychologie s.r.o. nabízí pozici psychologa

Náplň práce: diagnostická a poradenská činnost v oblasti dětské psychologie a psychologie rodiny.

Požadujeme: ukončené VŠ vzdělání v oboru psychologie; alespoň započatý psychoterapeutický výcvik; zkušenost s prací s klienty – především poradenská činnost pro rodiny s dětmi; zkušenost s diagnostickými metodami (zvl. WISC-III, SON-R, IDS atp.); samostatnost.

Nabízíme: flexibilní pracovní dobu (dle objednaných klientů), z počátku jeden až dva dny v týdnu; samostatnou práci; možnost seberealizace; možnost dlouhodobé spolupráce na ŽL nebo částečný úvazek.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na: info@inpsychologie.cz nebo 702 017 269. Institut psychologie s.r.o., ul. Františka Křížka 4, Praha 7.

(inzerát vložen 02. 10. 17)

Nabízím od října 2017 k pronájmu 1 den v týdnu (středa) v plně vybavené praxi v Praze,
přímo u metra B Vysočanská. Budova s 24 hodinovou recepcí, místnost vybavená nábytkem,
včetně psacího stolu vhodného pro psychologickou diagnostiku. Prostory jsou klidné, včetně
čekárny a zázemí. Možné využití pro práci s dětmi, dospělými, rodinami či menšími
skupinami. Cena dle domluvy. Kontakt: Mgr. Jana Nováková, 777 612 553

(inzerát vložen 26. 09. 17)

Pro soukromou ambulanci v Praze 9 hledám atestovaného klinického psychologa/psycholožku s registrací bez odborného dohledu na spolupráci menšího rozsahu.
Ideální pro souběh s jinou prací, při MD apod. (možnost práce později odpoledne).
Nabídky s životopisem prosím na mail: psychologie@centrum.cz

(inzerát vložen 25. 09. 17)

Prodám klinicko-psychologickou praxi: Praha 5, u výstupu z metra B, 600 m od Vltavy. Smlouvy s poj.111 a 207 bez přerušení 23 let, dospělá klientela, dg.+ psychoter výkony (v dosavadní praxi převažující). OSVČ – psycholog (nikoli s.r.o.). Kontakt: prodej.klipsyp5@gmail.com

(inzerát vložen 21. 09. 17)

Dětské centrum Čtyřlístek hledá psychologa pro pracoviště v Havířově.

Nabízíme získání netradičních zkušeností při práci ve zvláštním zdravotnickém zařízení pro děti a rodinu.

Požadujeme: ukončené jednooborové magisterské studium v oboru psychologie, akreditovaný kurz psychologa ve zdravotnictví, praxe v oboru psychologie výhodou, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost,

Více informací na: http://www.dcctyrlistek.cz/kariera_sc99

Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na neurčito. Nástup IHNED! Kontaktní osoba: Ing. Jana Carbolová, tel.731126934, e-mail:carbolova@dcctyrlistek.cz

(inzerát vložen 15. 09. 17)

Psychiatrická nemocnice v Dobřanech nabízí místo psychologa na plný úvazek, atestovaného či v atestační přípravě.
Nemocnice má akreditace pro výuku v klinické i dětské klinické psychologii, veškeré povinnosti vyplývající z předatestační přípravy lze splnit interně, podporuje vzdělávání psychologů. V případě zájmu zasílejte email se svým životopisem a motivačním dopisem na hana.navratilova@pld.cz . Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo poskytneme přímo na pracovním pohovoru.

(inzerát vložen 15. 09. 17)

Prostor pro terapii
se nachází v příjemně zrekonstruovaném činžovním domě na P7 Holešovicích. Klidná ulice se stromovou
alejí je výborně dostupná MHD (těsná blízkost dvou tramvajových zastávek (1,6,12,14,25), metro C a B je 2
stanice tramvají).
Disponujeme dvěma místnostmi – jedna pro práci s dospělou klientelou, druhá pro práci s dětmi a
dospívajícími (hračky, pískoviště). Okna obou místností orientována do vnitrobloku se zelení, který je
možnost také využívat. Cena jedné místnosti je 2000,- Kč za 1 den v týdnu, např. pondělí (4x do měsíce = 4
x 500,-). Jsme gestaltově orientovaní, ale rádi mezi sebe přivítáme kolegy i z dalších směrů. Samozřejmě
nevylučujeme speciální pedagogy, kouče, mediátory a další. Pro další informace a prohlídku směle
volejte 777 232 621

(inzerát vložen 08. 09. 17)

Společnost Psycholog.eu s.r.o. přijme pro pracoviště v Bučovicích psychologa/psycholožku.

Požadujeme:
• ukončené jednooborové magisterské vzdělání – podmínka pro získání atestace
• zájem o práci s dětmi
• schopnost samostatné práce

Nabízíme:
• nástup možný ihned
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• vhodné i pro absolventy
Strukturovaný životopis prosím zasílejte na adresu skalicka@psycholog.eu

(inzerát vložen 07. 09. 17)

Pedagogicko psychologická poradna Havlíčkův Brod přijme speciálního pedagoga na pracovní úvazek 1,0. Nástup možný ihned.

Profesní životopis s doklady o vzdělání zasílejte Mgr. E. Stloukalové,
e- mail: stloukalova@hbnet.cz, tel.: 569 422 171, 736 125 501 do 14.9. 2017.

(inzerát vložen 07. 09. 17)

Pedagogicko-psychologická poradna Středočeského kraje přijme pro pracoviště Benešov psychologa/psycholožku.

Požadujeme:
• ukončené magisterské vzdělání – kvalifikační předpoklady stanovuje zákon č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, ve znění pozdějších předpisů
• zájem o práci s dětmi
• schopnost týmové i samostatné práce

Nabízíme:

• nástup možný ihned

• odměna dle platových tabulek pro pedagogické pracovníky
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• vhodné i pro absolventy

Strukturovaný životopis prosím zasílejte na adresu bartova@pppsk.cz

(inzerát vložen 05. 09. 17)

Pedagogicko – psychologická poradna v Jablonci nad Nisou hledá uchazeče o pozici psychologa. Jedná se o celý úvazek. Pracovní smlouva nejdříve na 1 rok, s možností prodloužení na neurčito při oboustranné spokojenosti.

Nástup od jara 2018 (nebo dle dohody). Práce je vhodná i pro absolventy, případně studenty posledního ročníku (možno začít i částečným úvazkem na pracovní pozici sociální pracovník).

Nabízíme velmi vstřícný přístup při zaškolování, podporujeme další vzdělávání. Základní nástupní hrubá mzda začínajícího psychologa 22 620 Kč, dle délky praxe příp.vyšší.

Požadujeme zájem o práci v poradenství, ochotu učit se novým věcem, schopnost spolupracovat v týmu se speciálními pedagogy, učiteli. Pokud je vaší mateřštinou jiný jazyk než čeština, je nutné doložit státní zkoušku z ČJ.

Zároveň nabízíme studentům psychologie týdenní praxe. V případě zájmu u nás pracovat je praxe výhodou a příležitostí poznat pracovní náplň a prostředí.

Na motivační dopis a životopis se těší ředitelka poradny Mgr. Ivana Ullmannová na adrese ullmannova@pppjbc.cz

Zájemci o praxi se mohou hlásit u Mgr. Pavlíny Janků, janku@pppjbc.cz

(inzerát vložen 05. 09. 17)

Do ambulance klinického psychologa ve Středočeském kraji (v dojezdové vzdálenosti autobusem 1h. z Prahy) výhledově (nejdříve 1/2018) hledám kolegyni/kolegu na 2 dny v týdnu (dle dohody) na práci s dětskou i dospělou klientelou. Nutná atestace z klinické psychologie a alespoň započatý psychoterapeutický výcvik. Nabízím vysoce nadstandardní finanční ohodnocení, samostatnost, rozmanitou pracovní činnost. Svoje nabídky s životopisem prosím posílejte na e-mail: mivia@centrum.cz

(inzerát vložen 01. 09. 17)

Nabízíme k pronájmu volné dny v ordinaci psychologa na Vinohradech. Prostory jsou nově zařízené, klidné, 42 m2, včetně čekárny a zázemí, vhodné pro psychoterapii, psychodiagnostiku (splňuje podmínky pro dopravně psychologické vyšetření) i práci s menšími skupinami. Výborná dostupnost. Cena 1000 Kč/den nebo 100 Kč/hod. Bližší info na tel. 607 053 004.

(inzerát vložen 30. 08. 17)

Dětský rehabilitační stacionář Kladno hledá psychologa ve zdravotnictví/ klinického psychologa na své pracoviště. Úvazek 0,6 příp. vyšší po domluvě. Podmínkou je kurz psycholog ve zdravotnictví a zájem o dětskou klinickou psychologii, zkušenost s prací s dětmi, výhodou je již započatá předatestační příprava. Nástup říjen 2017, příp. dle domluvy. Nabídky s životopisem posílejte na email: drs.kladno@tiscali.cz, příp. více informací na tel. 312 682 293 .

(inzerát vložen 28. 08. 17)

Poliklinika AGEL, Italská 560/37, Praha 2, přijme klinického psychologa.

Požadujemeodbornou, specializovanou a zdravotní způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., VŠ vzdělání v oboru psychologie, specializační vzdělání v oboru klinická psychologie, postgraduální studium dopravní psychologie (velkou výhodou).

Nabízíme úvazek 0,6 (pondělí a čtvrtek celý den, úterý do 12,30 hod.), postupné navýšení úvazku možné.

Nástup během září nebo dle domluvy.

Své životopisy posílejte na personální oddělení k rukám Lucie Čosové na emailovou adresu: lucie.cosova@pol.agel.cz; tel.: 221 087 470.

(inzerát vložen 21. 08. 17)

Město Moravský Krumlov vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo ve funkci Školní psycholog(žka) v rámci projektu Č.CZ.02.3.6110.0/O.0/15_007/0000211: “Nový začátek v oblasti inkluzivního vzdělávání v moravskokrumlovském regionu” pracovní poměr na dobu určitou, rozsah 1,0 úvazku. Nástup možný od 1.8. 2017. Bližší informace o druhu práce podá Ing. Petra Bednářová, manažerka projektu, tel. 724929 800, informace k výběrovému řízení, Ing. Vavřina Pavel tajemník MěÚ Moravský Krumlov, tel. 515 300730, e-mail: vavrinap@mkrumlov.cz

(inzerát vložen 06. 08. 17)

Speciálně pedagogické centrum Zlín, Lazy při DD, MŠ, ZŠ a Praktické škole přijme do
svého týmu psychologa na plný, případně částečný úvazek (minimálně 0,5). Nástup dle
dohody.
Náplň práce: psychologická diagnostika, intervence a poradenství dětem a žákům s mentálním
postižením. Požadujeme ukončené magisterské studium v oboru psychologie, absolventy
zaučíme. Diagnostická praxe a psychoterapeutický výcvik výhodou.
Nabízíme: týmovou spolupráci, podporu v dalším vzdělání, supervizi. V případě zájmu
zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím emailu na adresu:
spc@ddskolyzlin.cz.

(inzerát vložen 06. 08. 17)

Pro zavedenou ambulanci klinické psychologie na severním okraji Prahy, bezprostředně u metra C hledám klinického psychologa nebo psycholožku, nejlépe s funkční specializací z psychoterapie/absolvovaným certifikovaným kurzem v systematické psychoterapii. Výše úvazku a odměna dohodou.
xnedved@gmail.com
tel.: 725944744

(inzerát vložen 06. 08. 17)

Psychiatrická nemocnice Kosmonosy hledá psychologa na oddělení ochranných léčeb , plný úvazek, nástup možný ihned. Požadujeme kurs psycholog ve zdravotnictví , alespoň roční praxi. Nabízíme vzdělávání v oboru klinická psychologie. Informace u vedoucí klinické psycholožky: PhDr. Jitka Skramuská, Psychiatrická nemocnice Kosmonosy, tel. 326715846, mail: jitka.skramuska@pnkosmonosy.cz

(inzerát vložen 06. 08. 17)

Speciálně pedagogické centrum Zlín, Lazy při DD, MŠ, ZŠ a Praktické škole, přijme do svého týmu ve Valašském Meziříčí speciálního pedagoga na plný, případně částečný úvazek (minimálně 0,5). Nástup dle dohody.
Náplň práce: speciálně pedagogická diagnostika, intervence a poradenství dětem a žákům s mentálním postižením. Nabízíme: týmovou spolupráci, podporu v dalším vzdělání, supervizi. Požadujeme: odborné vzdělání dle § 18 zákona o pedagogických pracovnících, 563/2004 Sb. ve znění pozdějších předpisů; absolventy zaučíme.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis prostřednictvím emailu na adresu: spc@ddskolyzlin.cz.

(inzerát vložen 13. 07. 17)

Olivova dětská léčebna www.olivovna.cz přijme psychologa do zdravotnictví/kl. psychologa na zkrácený úvazek (cca 3x týdně). Na co se můžete těšit: diagnostika, krizová intervence, krátkodobá terapie dětí, poradenství, řešení vztahových problémů, práce s poruchami chování, atd. Místo výkonu Říčany u Prahy. Nástup možný ihned. V případě zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 602 627 641 nebo emailu: personal@olivovna.cz.

(inzerát vložen 04. 07. 17)

Akreditované NZZ Carpe diem Bohemia s.r.o. přijme psychologa ve zdravotnictví/kl. psychologa. Požadujeme: schopnost týmové práce, aktivní a zodpovědný přístup, 1 rok praxe, atestace výhodou, znalost cizího jazyka. Nabízíme: moderní ambulance, pestrou škálu klientely, výborné platové podmínky, stravenky a další výhody, 5 týdnů dovolené, supervize, mezioborovou spolupráci, vynikající podmínky pro diagnostickou i terapeutickou práci. Nástup 1. 9. 2017, úvazek dle dohody. Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete do 15. 8. 2017 na email: info@logopedie-carpediem.cz

(inzerát vložen 03. 07. 17)

Centrum J. J. Pestalozziho přijme do Krizového centra Chrudim psychologa plný úvazek (40 hodin týdně), nástup možný od 1.7.2017. Náplň: práce s lidmi v akutní krizi; krizová intervence; diagnostika a terapie dětí i dospělých; řešení vztahových a výchovných problémů; práce s depresí, úzkostmi, poruchami chování, s dětmi týranými, zanedbávanými a zneužívanými; Žádané: práce se specifiky cílové skupiny od batolat po seniory; znalost diagnostických metod: testy osobnosti, školských dovedností, rodinných interakcí, projektivní metody; diferenciální diagnostiku a psychoterapeutické dovednosti; kontakt: kc@pestalozzi.cz, tel.: 602 405 484

(inzerát vložen 29. 06. 17)

Hledáme psychologa/psycholožku na pracoviště Speciálně pedagogického centra při ZŠ a SŠ Březejc. Požadujeme vzdělání v oboru psychologie (jednooborová nebo v kombinaci se speciální pedagogikou). Místo výkonu práce: Třebíč, případně Velké Meziříčí. Nástup možný ihned.
V případě zájmu kontaktujte ředitelku školy a SPC na tel.: 774 449 319.

(inzerát vložen 29. 06. 17)

SPŠ na Proseku, Praha 9, přijme od září na poloviční úvazek školního psychologa. Podmínkou ukončené magisterské studium psychologie (i v kombinaci). Platové zařazení dle tarifních tabulek. Ředitel jiri.bernat@sps-prosek.cz.

(inzerát vložen 26. 06. 17)

ZŠ Bohutín, Příbram, přijme od školního roku 2017/2018 školního psychologa nebo psycholožku na poloviční úvazek. Svůj životopis zašlete na email: melicharovavladka@seznam.cz a hanazamastilova@email.cz. Bližší informace na telefonním čísle 608 676 039.

(inzerát vložen 22. 06. 17)

KLIN. PSYCHOLOGIE – ŠKOLÍCÍ MÍSTO / PRACOVNÍ POZICE
PSYCHOMOST, SPOL. S R.O., oblastní diagnosticko terapeutické pracoviště pro děti i dospělé v Mostě přijme absolventa jednooborové psychologie v předatestační přípravě. Výhodou je alespoň započatý akred. terapeutický výcvik a alespoń započatý AKK “Psycholog ve zdravotnictví”. Případně nabízíme místo i atestovanému psychologovi.
Nabízíme: předatestační vedení na větším akreditovaném pracovišti se specializovanými ambulancemi, pestré spektrum klinicko-psychologické problematiky, profesionální tým, kazuistické semináře na pracovišti.
Kontakt: Strukturovaný CV a motivační dopis posílejte na e-mail: Ludek.dvorak@psychomost.cz (MUDr. PhDr. Luděk Dvořák).

(inzerát vložen 15. 06. 17)

Nabízím pronájem nově zařízené terapeutické místnosti 20 m + kuchyňka a soc. zařízení, internet, klimatizace. Prostory jsou v perfektně udržovaném domě s recepcí 100m od stanice metra I.P. Pavlova. Cena nájmu 650 KČ za jeden den.
Kontakt: marcelasupikova@seznam.cz , tel. 603 195 057

(inzerát vložen 15. 06. 17)

Mateřská škola Luční, Zlín přijme školního psychologa na 0,5 úvazek. Nástup dle dohody.
Co nezbytně potřebujete: ukončené magisterské vzdělání v psychologii
Co získáte: odměnu dle platových tabulek pro pedagogické pracovníky, zkušenosti s předškolními dětmi, rozložení pracovní doby v týdnu na základě vzájemné domluvy
Kontakty:
mslucni@post.cz, tel.:605 067 802, ředitelka školy Mgr. Irena Dufková
psycholog.mslucni@post.cz, tel.:735 770 368, školní psycholožka

(inzerát vložen 13. 06. 17)

Pronájem sdílených prostor na Vinohradech.
Nabízíme k pronájmu volné dny v psychologické praxi cca 100m od nám. Jiřího z Poděbrad ve zrekonstruovaném secesním domě. Prostory jsou nově zařízené, klidné, 42 m2, včetně čekárny a zázemí, vhodné pro poradenství, psychoterapii, koučink, mediaci i práci s menšími skupinami (workshopy, semináře, skupinová terapie). Výborná dostupnost. Cena 1000 Kč za celý den (hodinová sazba vychází na 83,3 Kč). Kontakt: 607 053 004

(inzerát vložen 02. 06. 17)

Soukromá klinika LOGO s.r.o., Brno, přijme klinického psychologa/psychologa
Nabízíme:
- práci na akreditovaném pracovišti
- pracovní poměr na plný nebo kratší úvazek
- dobré finanční ohodnocení
- firemní benefity
Požadujeme:
- VŠ v jednooborové psychologii
- funkční specializaci v psychoterapii a další odborné kurzy výhodou
V případě vašeho zájmu zašlete CV na adresu: personalni@logoped.cz

(inzerát vložen 23. 05. 17)

Ambulance klinické psychologie ve Valašském Meziříčí přijme psychologa na zkrácený pracovní úvazek.
Jedná se o práci s dětmi i dospělými, pracoviště je akreditováno pro uskutečňování specializačního vzdělávacího programu v oboru Klinická psychologie. Požadavky: ukončené pětileté jednooborové magisterské studium psychologie, ukončený akreditovaný kvalifikační kurz Psycholog ve zdravotnictví. Atestace v oboru klinická psychologie podle zákona č. 96/2004 Sb. nebo zařazení do předatestační přípravy výhodou. Alespoň započatý psychoterapeutický výcvik akreditovaný pro zdravotnictví výhodou. Jedná se o úvazek 0,5 (zhruba dva dny v týdnu) na dobu určitou. Nabízím pestrou práci v psychologické ambulanci, odborné vedení, nástup dle dohody. Kontaktní email: psychologicka.praxe@seznam.cz

(inzerát vložen 22. 05. 17)

Psychosociální centrum Přerov přijme do hlavního pracovního poměru psychologa. Podmínkou je ukončené jednooborové magisterské studium v oboru psychologie.
Nabízíme týmovou práci, podporu v dalším vzdělávání a perspektivu práce v nových psychiatricko-psychologických službách. Jsme akreditovaným pracovištěm.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu mens@mens.cz

(inzerát vložen 22. 05. 17)

Nabízíme místo psychologa bezpečnostního sboru (Celní správa ČR, Praha). Nabízená pracovní pozice je zaměřená převážně na praktickou diagnostiku, ale uvítáme i zájem o vývoj diagnostiky a další oblasti (péče o zaměstnance, poradenství, psychologická asistence při výkonu činností, vzdělávání atd.). Více informací: Mgr. Michaela Borovanská, psycholog@cs.mfcr.cz,
https://www.celnisprava.cz/cz/kariera/Voln%20pracovn%20msta%20v%20celn%20sprv/PM9007901.pdf

(inzerát vložen 17. 05. 17)

Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče a základní škola, Liberec přijme psychologa / psycholožku – zástup za MD.
Požadujeme: VŠ – jednooborová psychologie, popř. 5 letá magisterská psychologie; terapeutický výcvik výhodou.
Nabízíme: týmovou práci v rámci komunitně terapeutického systému – individuální i skupinovou práci s dítětem, rodičem i širší rodinou. CV pouze na mail: v.brebta@ddu-liberec.cz

(inzerát vložen 15. 05. 17)

Vedoucí klinický psycholog, psycholog ve zdravotnictví
Dětská psychiatrická nemocnice Louny hledá vedoucího klinického psychologa na úvazek minimálně 0,4 a psychologa ve zdravotnictví na úvazek 1,0.
Požadavky:
- VŠ – jednooborová psychologie,
- v případě klinického psychologa specializační obor klinická psychologie nebo dětská klinická psychologie,
- kurz psycholog ve zdravotnictví.

Nabízíme:
- Dobré platové ohodnocení,
- firemní stravování,
- příspěvek na důchodové připojištění,
- podporu ve vzdělávání v oboru.
Zájemci se mohou hlásit na adrese: pavel.kracmer@dpnlouny.cz, 776 155 303

(inzerát vložen 14. 05. 17)

Prodám zavedenou, přes 20 let dobře fungující klinicko – psychologickou praxi (ordinaci) v Praze s navázanými smlouvami se zdravotními pojišťovnami. Cena dohodou. E-mail: johana.prodej.praxe@seznam.cz .

(inzerát vložen 14. 05. 17)

Speciálně pedagogické centrum Zlín, Lazy při Dětském domově, Mateřské škole, Základní škole a Praktické škole přijme do svého týmu psychologa na úvazek 0,8 od 28. 8. 2017. Náplň práce: psychologická diagnostika, intervence a poradenství dětem a žákům s mentálním postižením.
Požadujeme ukončené magisterské studium v oboru psychologie, výbornou znalost českého jazyka. Diagnostická praxe a psychoterapeutický výcvik výhodou.
Nabízíme týmovou spolupráci, podporu v dalším vzdělání, plat dle tarifních tabulek.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis prostřednictvím emailu na adresu: spc@ddskolyzlin.cz.

(inzerát vložen 02. 05. 17)

Centrum Paraple, o.p.s. hledá psychologa na úvazek 0,8
Očekáváme
- vzdělání v jednoob. psychologii, dokončený psychoter. výcvik, dále atestaci nebo absolvovaný kurz Psycholog ve zdravotnictví. Kurz KI výhodou.
Nabízíme
- zázemí stabilní neziskovky, profesní i lidskou podporu, systém motivačního oceňování a benefitů, možnost zápočtu praxe v oboru klinická psychologie (zdravotnické zařízení)
Náplň práce
- podpora klienta v jeho úsilí dosáhnout maximální míry soběstačnosti, doprovázení klienta v náročné životní situaci, individuální poradenství a psychoterapie, práce s diagn. metodami, vedení terapeutické skupiny
CV a motivační dopis zasílejte na vydrzelova@paraple.cz

(inzerát vložen 26. 04. 17)

Nabízíme pronájem zařízené místnosti pro poradenství.
Místnost je aktuálně využívána na psychologické poradenství nebo terapii a je vhodná i pro jiná poradenství. Jedná se o sdílení prostor s ostatními poradci a terapeuty. Cena jza 1 hodinu využití místnost je 100 Kč.
Cena pronájmu je zvýhodněna díky našim sponzorům a podpoře Komunikujeme o.p.s., která zastřešuje projekt 3pohyby.
Výhody:
- cena
- flexibilita
- dobrá dopravní dostupnost (3 minuty od metra I.P. Pavlova)
Domluvení si prohlídky a osobního setkání na tel.: +420 777 263 731
nebo e-mail: komunikujeme@komunikujeme.eu
http://www.3pohyby.cz/produkt/301-pronajem_terapeuticke_mistnosti

(inzerát vložen 19. 04. 17)

SPC při FMŠ se speciální péčí Arabská Praha 6, nabízí volné místo pro speciálního pedagoga.
Požadujeme: ukončené VŠ magisterské studium, praxi (ideálně 2 roky), zkušenosti s dětmi se zdravotním postižením (PAS, MR, vývojovou dysfázií…) především mladšího věku.
Nabízíme: zkrácený úvazek jako zástup za MD, týmovou spolupráci, 8 týdnů dovolené, prostor pro další vzdělávání, plat dle tarifních tabulek. Nástup možný ihned.
Strukturované CV včetně motivačního dopisu posílejte na spc@skolka.org .

(inzerát vložen 13. 04. 17)

Pedagogicko-psychologická poradna a Speciálně-pedagogické centrum Královéhradeckého kraje, pracoviště PPP Náchod přijme psychologa.
Požadavky:
-magisterské studium – jednooborová psychologie
-schopnost týmové a samostatné práce
-zájem o další profesní vzdělávání
V případě zájmu či potřeby získat bližší informace nás kontaktujte na níže uvedené adrese:
h.plachtova@pppnachod.cz

(inzerát vložen 13. 04. 17)

Největší soukromý poskytovatel zdravotní péče ve střední Evropě – hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici PSYCHOLOG
Požadujeme:
• ukončené magisterské vzdělání v oboru psychologie
• předchozí psychologickou praxi
• náplň práce: psychologická diagnostika, poradenství a intervence
Práce vhodná pro externistu, pracovní úvazek na DPP. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis a motivační dopis na emailovou adresu: klara.pavlisova@agel.cz

(inzerát vložen 10. 04. 17)

SPC při Obchodní akademii, odborné škole a praktické škole, Janské Lázně, přijme psychologa/psycholožku na úvazek 0,5 – 1,0. Termín nástupu dle dohody.
Bližší informace na tel. 499 862 101.
Životopisy možno zaslat na e-mail: maresova@oajl.cz.

(inzerát vložen 06. 04. 17)

VÝHODNÁ NABÍDKA (nejen) pro začínající psychology!
Nabízíme možnost využití prostor zavedené psychologické praxe v Praze na Vinohradech formou barteru, tedy výměnou za spolupráci na marketingových a PR aktivitách (např. založení a vedení fcb účtu a pod.). Písemné nabídky s krátkým motivačním dopisem a stručným popisem pracovních zkušeností prosím posílejte na info@psychosomaticka-ordinace.cz

(inzerát vložen 06. 04. 17)

Nabízíme k pronájmu volné dny (možno i víkendy) v psychologické praxi v Praze na Vinohradech. Prostory jsou zařízené, nově po rekonstrukci, 42 m2, včetně čekárny a zázemí. Vhodné pro individuální, párovou, rodinnou terapii, koučink, mediaci i práci s menšími skupinami. Výborná dostupnost. Cena 1000,- Kč/den, v případě většího počtu dní cena dohodou. Info na tel. 607 053 004.

(inzerát vložen 04. 04. 17)

Nabízím pronájem zařízené terapeutické místnosti + kuchyňka a soc. zařízení v perfektně udržovaném domě 200m od stanice metra I.P. Pavlova. Cena nájmu 650 KČ za jeden den, nebo je nyní volný pátek odpoledne od 12 hod. za 400Kč
Kontakt: marcelasupikova@seznam.cz , tel. 603195057

(inzerát vložen 27. 03. 17)

Nabízíme místo psychologa bezpečnostního sboru (Celní správa ČR, Praha). Nabízená pracovní pozice je zaměřená převážně na praktickou diagnostiku, ale uvítáme i zájem o vývoj diagnostiky a další oblasti (péče o zaměstnance, poradenství, psychologická asistence při výkonu činností, vzdělávání atd.). Více informací: https://www.celnisprava.cz/cz/kariera/Stranky/Voln%C3%A1-pracovn%C3%AD-m%C3%ADsta.aspx.

(inzerát vložen 22. 03. 17)

Psychiatrická nemocnice v Dobřanech nabízí místo psychologa na plný úvazek.
Nemocnice má akreditace pro výuku v klinické i dětské klinické psychologii, veškeré povinnosti vyplývající z předatestační přípravy lze splnit interně, podporuje vzdělávání psychologů.
V případě zájmu zasílejte email se svým životopisem a motivačním dopisem na hana.navratilova@pld.cz . Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo poskytneme přímo na pracovním pohovoru.
PhDr. Karolína Malá; Mgr. Hana Navrátilová

(inzerát vložen 22. 03. 17)

Psychiatrická nemocnice v Dobřanech nabízí místo psychologa na plný úvazek.
Nemocnice má akreditace pro výuku v klinické i dětské klinické psychologii, veškeré povinnosti vyplývající z předatestační přípravy lze splnit interně, podporuje vzdělávání psychologů.
V případě zájmu zasílejte email se svým životopisem a motivačním dopisem na hana.navratilova@pld.cz . Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách nebo poskytneme přímo na pracovním pohovoru.
PhDr. Karolína Malá; Mgr. Hana Navrátilová

(inzerát vložen 22. 03. 17)

Pronájem ordinace klinické psychologie a terapeutické místnosti – Praha 7
Nabízíme pronájem zařízené ordinace klinické psychologie s možností využití také dětské herny. Plně vybaveno, veškeré zázemí, velmi hezké prostory v centru Prahy, kousek od Strossmayerova nám.
Cena pronájmu je 200 Kč/hod. Při větším využítí cena dohodou.
info@inpsychologie.cz, tel 702 017 269

(inzerát vložen 19. 03. 17)

PPP a SPC Vysočina, pracoviště Pelhřimov přijme pracovníky na pozici psycholog a speciální pedagog.Požadované vzdělání: Ukončené studium v akreditovaném magisterském studijním programu psycholog a speciální pedagog. Nástup ihned.V případě zájmu volejte na tel.č. 565323621, příp. pište na pedag-poradna@pel.cz

(inzerát vložen 14. 03. 17)

Do ambulance klinické psychologie a psychoterapie v Mladé Boleslavi příjmu klinického psychologa/psycholožku nebo psychologa/psycholožku ve zdravotnictví. Výše úvazku a termín nástupu dle domluvy. Nabízím různorodou psychoterapeutickou a diagnostickou práci s dětmi, dospívajícími a dospělými, dále nadstandardní finanční ohodnocení dle výše úvazku a dosaženého vzdělání a praxe, flexibilní pracovní dobu, podporu vzdělávání, supervizi. Kontakt: jana.pichova.psycholog@gmail.com

(inzerát vložen 10. 03. 17)

Centrum J. J. Pestalozziho přijme do Krizového centra Chrudim psychologa na plný úvazek. Náplň: práce s lidmi v akutní krizi; krizová intervence; diagnostika a terapie dětí i dospělých; řešení vztahových a výchovných problémů; práce s depresí, úzkostmi, poruchami chování, s dětmi týranými, zanedbávanými a zneužívanými; Žádané: práce se specifiky cílové skupiny od batolat po seniory; znalost diagnostických metod: testy osobnosti, školských dovedností, rodinných interakcí, projektivní metody; diferenciální diagnostiku a psychoterapeutické dovednosti; kontakt: pestalozzi@pestalozzi.cz, tel.: 602 405 484.

(inzerát vložen 02. 03. 17)

Pro soukromou ambulanci v Praze hledám atestovaného klinického psychologa s funkční specializací v psychoterapii NEBO se zvláštní odbornou způsobilostí v systematické psychoterapii získanou absolvováním certifikovaného kurzu ČPS. Výše úvazku, náplň činnosti a odměna dohodou. klinicka.ambulance@gmail.com

(inzerát vložen 01. 03. 17)

Pronájem terapeutické místnosti
Nabízíme pronájem zařízené místnosti pro poradenství 100Kč/hodina.
Místnost je aktuálně využívána na psychologické poradenství nebo terapii a je vhodná i pro jiná poradenství. Jedná se o sdílení prostor s ostatními poradci a terapeuty. Uvedená cena je za 1 hodinu využití místnosti.
Cena pronájmu je zvýhodněna díky našim sponzorům a podpoře Komunikujeme o.p.s., která zastřešuje projekt 3pohyby.
Výhody:
- cena
- flexibilita
- dobrá dopravní dostupnost (3 minuty od metra I.P. Pavlova)
Domluvení si prohlídky a osobního setkání na tel.: +420 778 008 840
nebo e-mail: 3pohyby@komunikujeme.eu

(inzerát vložen 27. 02. 17)

Prodám SRO se zavedenou ordinaci klinické psychologie v Praze. Smlouvy se všemi pojišťovnami. Ordinace je v nepřetržitém provozu 20 let. Součástí prodeje je kompletní vybavení ordinace a doména. Cena dohodou.
mail: prodej.psychologicke.ordinace@centrum.cz

(inzerát vložen 26. 02. 17)