Off_01

NEO pětifaktorový osobnostní inventář - NEO-FFI - verze pro HTS

Neo

1. české vydání, Testcentrum, Praha 2001

Autoři: M. Hřebíčková a T. Urbánek

Využití: Mládež a dospělí. Využití v klinické psychologii, studijním poradenství, profesním poradenství, psychologii organizace a pro výzkumné účely. Individuální i hromadná administrace.

Metoda kategorie B

Ukázka příručky NEO-FFI

Tato metoda existuje také ve verzi pro HTS 5. více

NEO-FFI pro HTS je založena na revizi, obsahující nové a rozšířené normy. Nová verze pro HTS obsahuje i automaticky generovanou přehlednou závěrečnou zprávu a umožňuje (jako všechny testy v HTS):

  • lokální testování na počítači
  • vyhodnocení verze tužka-papír na počítači
  • funkce vzdáleného testování (NET TESTING a PORTABLE TESTING)

Můžete si prohlédnout (zkrácenou) ukázku výstupů jednoho zkušebního testování NEO-FFI v HTS.

Přejít na stránku HTS 4

NEO-FFI - dalších 100 kreditů   500,- Kč   Obj.č. 050-1061
Inventář NEO (verze pro HTS - 50 ks - pro administraci formou tužka-papír a následný přepis dat do HTS)   500,- Kč   Obj.č. 106-2

 

Přejít na stránku on-line objednávky >>

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. K ceně objednaného zboží připočítáváme poštovné a balné (v ČR ve výši 180,- Kč, na Slovensko ve výši 490,- Kč).
Fakturu za objednané zboží vystavujeme v Kč, pro objednávky ze Slovenska v Eur (s platbou na náš účet vedený u ČSOB na Slovensku).
Pokud si přejete vystavit fakturu bez DPH, prosíme o zaslání kopie o registraci k DPH v SR (Osvedčenie o registrácii pre daň z pridanej hodnoty).

Předpokladem pro využití HTS verze metody je instalace základního počítačového programu HTS

Cena počítačového programu je uvedena včetně 100 kreditů (jedno opakování administrace a vyhodnocení na PC, kde je HTS nainstalován, spotřebovává 2 kredity, jedno opakování formou NET TESTING spotřebuje 4 kredity a formou PORTABLE TESTING 3 kredity).