Off_01

Vídeňský maticový test - verze pro HTS 4

Vmt

Nové přepracované vydání, Testcentrum, Praha 2002

Autor: Anton K. Formann

Přeložili a upravili: J. Klose, D. Černochová, P. Král

Využití: Vídeňský maticový test je určen ke zjišťování úrovně neverbální inteligence adolescentů a dospělé populace. Je možné jej administrovat individuálně i skupinově, ve formě tužka-papír nebo v PC verzi.

Metoda kategorie B

Ukázka příručky VMT

Tato metoda existuje také ve verzi pro HTS 5. více

Verze pro Hogrefe Testsystem (HTS)
 

Verze VMT pro HTS je založena na českém standardizačním souboru. Obsahuje automaticky generovanou přehlednou závěrečnou zprávu a nabízí (jako všechny testy v HTS) tyto možnosti:

  • lokální testování na počítači
  • vyhodnocení verze tužka-papír na počítači
  • funkce vzdáleného testování (NET TESTING a PORTABLE TESTING)

Přejít na stránku HTS 4

VMT - dalších 100 kreditů   500,- Kč   Obj.č. 050-1171

 

Přejít na stránku on-line objednávky >>

Ceny jsou uvedeny včetně DPH. K ceně objednaného zboží připočítáváme poštovné a balné (v ČR ve výši 180,- Kč, na Slovensko ve výši 490,- Kč).
Fakturu za objednané zboží vystavujeme v Kč, pro objednávky ze Slovenska v Eur (s platbou na náš účet vedený u ČSOB na Slovensku).
Pokud si přejete vystavit fakturu bez DPH, prosíme o zaslání kopie o registraci k DPH v SR (Osvedčenie o registrácii pre daň z pridanej hodnoty).

Předpokladem pro využití HTS verze metody je instalace základního počítačového programu HTS

Cena počítačového programu je uvedena včetně 100 kreditů (jedno opakování administrace a vyhodnocení na PC, kde je HTS nainstalován, spotřebovává 2 kredity, jedno opakování formou NET TESTING spotřebuje 4 kredity a formou PORTABLE TESTING 3 kredity).